Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen ki vagyok mar!

Figyelt kérdés
A baratom 2 ev utan itt hagyott,mert azt mondta hogy neki szunet kell. En hetekig sirtam miatta aztan a vegen megismertem egy fiut aki olyan helyes,hogy ilyet meg nem lattam.Nagyon kedves is es jomodu gazdag csaladbol van,elegge tiszteli a noket. Viszont most ujra "osszejottem" az exemmel mert napokig sirt nekem (sose lattam meg sirni OT foleg nem lany miatt) hozott nekem mindennap viragot stb. Teljesen megvaltozott nagyon szerelmes erzem. Viszont en mar kezdtem belole kiszeretni. Nemzudom eldonteni melyiket valasszam. Nagyon nehez mert most a pasim megtesz mindemt nekem annyira edes..De viszont kicsit felek,h ujra megcsinalja velem..Es a srac akivel ismerkedtem azzal meg mindig beszelgetek :/ Segitsetek kerlek.Nemtudom mar mit tegyek gondoltam kiirok magambol..
2016. szept. 22. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell döntened. Ne amiatt maradj a pároddal, mert őt szerelmesnek érzed. Te mit szeretnél? Te mit érzel? Van jövője a kapcsolatotoknak? Meg tudsz benne bízni? Fel tudsz rá nézni? Tiszteled?
2016. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom... Ha új terepre mész felderíteni lehet belelépsz egy szörnyen nagy aknába és közben elveszíted aki csak szünetet kért és idáig ismerted. Szóval nehéz döntés előtt álsz nem mondom. Szerintem gondold át alaposan mit akarsz VALÓJÁBAN.
2016. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Mikor én anno kamaszos bánatomban hetekig sírtam az exem miatt, meg reménykedtem, hogy hátha visszajön hozzám, akkor eszembe sem jutott más pasival ismerkedni, konkrétan rá se tudtam volna nézni másra.


Ha te ilyen könnyen elengedted tudat alatt a párodat (főleg, hogy "csak" szünetelés volt), akkor bizony ott már csak a megszokás és a változás miatt ment a sírás. Én a helyedben nem mennék vissza hozzá, bevállalnám az ismeretlent. Csak készülj fel arra is, hogy esetleg nem jön be.

2016. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van ugyanigy gondolkodom en is. Ezaz,hogy felek,az ismeretlentol. Nagyon nehez:((😢😢
2016. szept. 22. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3-assal értek egyet. Kezdtek ugy érezni h elengedted. Ő meg most pont bele akar ronditani egy lehet h jól induló/müködni tudó kapcsolatba.

Sztem ne hagyd. A félelmednek valószinű van alapja, sztem hallgathatsz bátran a megérzéseidre,és ha úgy érzed h ez csak látszat és megingatni próbál,de valójában nem változott,akkor ne foglalkozz az exeddel. Esetleg mondd meg neki h most neked vn szükséged időre.. :)

2016. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abból ahogy írsz az jön le, hogy igazából bátortalan vagy azt mondani a volt pasidnak, hogy nem. Mert ha jól értem nem azlrt jöttél össze veled, mert te akartad, hanem mert ő és te meg ráhagytad.
2016. szept. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most én kérnék tőle szünetet aztal az indokkal, hogy nagy megrázkódtatás volt a kapcsolatotok felfüggesztése, és ezzel elbizontalanított téged. Szükséged van arra, hogy levegő legyen körülötted, hogy valóbannhiányzik-e neked, van-e jövője a kapcsolatotoknak.

Ugyanis erős a gyanúm, hogy nála képben volt egy harmadik, de nem vált be. Visszatért tehát hozzád.

Én nem fogadnám vissza, az biztos.

2019. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Micsoda régi emlékek :D azóta már szembe jött velem az IGAZI FÉRFI! Akitol van egy 8 honapos kislanyom :)
2019. máj. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!