Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, szerintetek nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek nagy baj, ha egy nő pocsékul főz?

Figyelt kérdés

Tegnap is sírógörcsöt kaptam a konyhában, mert a párom egész csirkét hozott haza, amit saját erőmből téptem szét.

Nem lett egy nagy szám, de ő nem neheztel rám, valamivel etetnem kell,

gyors kajákon nem élhetünk örökké.



2016. szept. 23. 14:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Előnynek semmi esetre sem nevezném.

Szerintem felnőtt embernek (férfi vagy nő, mindegy), illik eljutni oda, hogy nem hal éhen, és egyszerűbb ételeket el tud készíteni. Egyébként meg aki olvasni tud, az főzni is. ;)

Senki sem születik mesterszakácsnak, de ha csinálod és gyakorolsz, akkor menni fog.

2016. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem baj, én jól főzők viszonylag, és bármit el tudok készíteni és szerintem egy felnőtt embernél azért elvárható lenne, hogy tudjon főzni. Nem kell mesterszakácsnak lenni, de az otthoni főzés nem egy olyan dolog amihez komoly tudás kellene.
2016. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Veszel egy szakácskönyvet (valami nívósabbat, amiben alapfogások is benne vannak az elején - Horváth Rozi pl.), és elkezdesz először egyszerűbbeket, később bonyolultabbakat főzni. Nem nagy kunszt.
2016. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
igen az! Ezért tanultam meg magam főzni, mert egyik bnőm se tudott.. pedig az átlag emberek közül jöttek.
2016. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%

Semmiképpen nem dicséret, ha egy nő pocsékul főz.

Igazából az a legnagyobb baj, ha nem is akar megtanulni főzni.

Engem már tizenévesen elkezdett anyu tanítani főzni, és érdekelt is a dolog, nem éreztem kényszernek.


Akkor fog jól főzni valaki, ha szereti csinálni, mindig jobbat akar, és nem úgy van vele, hogy szarik az egészbe.

Értékelni fogják az igyekezetedet, csak az a lényeg, hogy ne add fel!

2016. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Jobb, ha egyáltalán nem főz. Inkább tartsa melegen az ágyat, még én megfőzök a saját ízlésem szerint.
2016. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy eddig nem voltam rá szorulva, és úgy érzem ez a terület hm, sosem lesz az erősségem. :(


Köszönöm az ötleteket mindenkinek! Félkész ételeket is találtam az egyik oldalon.

2016. szept. 23. 14:59
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

A pasid igazából egy paraszt. Az a minimum, hogy legalább az előkészületekben segített volna, ahelyett, hogy leb*ssza neked az egész csirkét, hogy itt van asszony, készítsd a vacsorát, lol.

A barátom szakács, ezerszer jobban főz mint én, jobban fűszerez, sok trükköt ismer, nyilván többet is főz mint én. Nem volt soha emiatt egy rossz szava sem, hogy én nem főzök olyan finomakat mint ő. :D De általában is, ha olyan barátom lenne akinek más munkája van és kritizálná amit készítek, biztosan küldeném haza az anyjához.

2016. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon jól főzök,de a csirke részeire bontása nem megy.A combot még leszedem,de nem áll jól a kés a kezemben.Ezt épp nem én szoktam eldarabolni,pláne,hogy ha a kés is életlen,meg én sem vagyok nagy darab.
2016. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk kezdesnek talan nem egesz csirkevel kene probalkozni. En ilyem nagyon egyszeru, fuszeres sult csirkemellel kezdtem a fozesi karrierem aztan kesobb johettek a bonyolultabb fogasok. Erzek es rutin kell hozza. Szerintem egy teszta vagy egy egyszeru leves elkeszitese nem nagy kunszt. Na meg nekem a parom tud fozni ugyhogy nem problemazik ha neki kell valamit osszedobnia.
2016. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!