Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is így van, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is így van, hogyha haza jön a párotok a munkából?

Figyelt kérdés
Haza jön és a következőt csinálja:eszik, telefonozik (játék stb) elvétve egy-egy puszi, no szex leginkább és undok velem, elméletileg, mert fáradt. Ez nekem nagyon rosszul esik és már szinte nem is érdekel ez a kapcsolat, 0 érdeklődést mutat felém, beleuntam. Vagy ez másnál is így van vagy én vagyok a hülye?
2016. szept. 23. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Nálam igy ment egy darabig aztán kiderült van valakije. Remélem te nem éled ezt át.
2016. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem csal meg ez 100% munka után egyből haza jön. Nem naivitásból mondom.
2016. szept. 23. 22:05
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha vagytok már 40 éve házasok, akkor úgy reális amit írtál.
2016. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Másfél éves kapcsolat.. durva mi?
2016. szept. 23. 22:08
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
szerencsére nem. Ha fáradt is, akkor se bunkó, inkább beszélgetünk.
2016. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%

A férjem is fáradt.... készítek neki egy forró fürdőt, vagy szeret vacsora után felrakott lábbal tv-nézni... -keverek neki egy koktélt vagy mást. -Megmaszírozom a talpát, hátát.

Soha nem utasítja el az intim közeledésem.

(huszonpár éve)

2016. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 MolotovPunk ***** válasza:
Tekintve azt,hogy másfél év után már ezt csinálja,így kicsit necces a kapcsolatotok.Persze ez nem jelenti azt,hogy megcsal,de lehet már nem úgy érez irántad,mint kicsivel régebben...
2016. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de nálam ez a "toljunk mindent a segge alá" nem megy, nem akarom, hogy a jövőben(ami nem lesz) ezzel gondok legyenek pl egy tál levest lusta lenne kiszolgálni magának, mert várja a készt.
2016. szept. 23. 22:24
 9/25 anonim ***** válasza:
27%

"Toljunk mindent a...... "

-Ha te ezt tehernek érzed, akkor miért várod el, hogy becézgessen kényeztessen stb?

Az ilyesmi nem kiszolgálás hanem figyelmesség, odaadás.

Lehet a feneke alá tolok'mindent... de engem sose xar le a párom, beszélgetünk munkáról, hobbikról, mikor mit csináljunk és mindenben számíthatok rá.

Nekem kicsit olyannak tűnik a dolog, hogy más szemében a szálkát, de sajátodban a gerendát..... (Nem sértésnek írtam.)

2016. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Most lehet félreértelmeztük egymást, volt olyan időszakom, amikor mindent szorgosan megcsináltam, amit szeretett volna, odaadó voltam vele, de ehelyett jött a lekezelés, a rossz poénok stb. És mint írtam az előző kommentemben, nem akarom elkövetni azt a bizonyos hibát. Én igenis tudok odaadó lenni, de azért cserébe ne bánjanak velem úgy mint egy rabszolga.
2016. szept. 23. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!