Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is így van, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is így van, hogyha haza jön a párotok a munkából?

Figyelt kérdés
Haza jön és a következőt csinálja:eszik, telefonozik (játék stb) elvétve egy-egy puszi, no szex leginkább és undok velem, elméletileg, mert fáradt. Ez nekem nagyon rosszul esik és már szinte nem is érdekel ez a kapcsolat, 0 érdeklődést mutat felém, beleuntam. Vagy ez másnál is így van vagy én vagyok a hülye?
2016. szept. 23. 21:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
mindenhonnan az folyik, h párt kell találni, ezen van a hangsúly, nem azon, h normálisat, és mindenki megnyugszik, ha van is neki, még ha nem is a legjobb, akkor is. Vicces ez az egész nekem, de ha nekik megfelel. :) Inkább akkor már egyedül vagyok
2016. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%
17# Gondolom te a paroddal epp a rak ellenszeret kutatjatok, kozben meghoditjatok a Mount Everestet, emellett szabadidotokben millios nezettsegu fozomusort vezettek szoval semmikepp nem az unalmas atlagemberek eletet elitek :P Az emberek tobbsege ilyen. Nyilvan vannak programjaink a filmezesen, dumcsizason es szexen kivul is, de azok nem mindennaposak es lenyegtelenek a kerdes szempontjabol.
2016. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
62%
57%-os áruld már el te kapcsolat szakértő, hogy akkor mégis mit kéne csinálnia egy párnak ami nem "vegetálás"?? Amit leírtál azok mind átlagos cselekvések közé tartoznak. Nincs benne semmi szégyen, vagy nevetni való. Még hogy vegetálás. Kapcsolatot láttál már közelről??
2016. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha velem is ugyanúgy érzed magad mint nélkülem akkor nincs miről beszêlni !Ezt mondanàm neki és kidobnàm !
2016. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Látom nagy felháborodást okoztam a válaszommal :D Tudom, hogy az átlag ember kapcsolatban él és pontosan úgy ahogy leírtam. Nem mondom, hogy kinevetem vagy lenézem őket. Az én kapcsolataimban is ilyesmit tapasztaltam, mint amit leírtam, éppen ezért választottam azt, hogy inkább egyedül, így nagyon tartalmas életet élek. Tanulok felsőoktatásban, az egyetemen belül egy kutatócsoportban veszek részt,nyelvtanfolyamra járok, hosszabb szünetekben barátaimmal kiutazok egy idegen ország városába, edzésekre járok és rengeteg tervem van a jövőre vonatkozóan. Szerintem egy normális kapcsolatnak hasonlóan kellene kinéznie,hogy fejlődnek egymás mellett a felek nem pedig a tv előtt ülnek,buliznak,esznek,veszekednek,szexelnek. A környezetemben minden pár ilyen és sajnos az én kapcsolataim se sokban különböztek. De mindenkinek úgy kell élnie ahogy neki jól esik.
2016. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!