Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is így van, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is így van, hogyha haza jön a párotok a munkából?

Figyelt kérdés
Haza jön és a következőt csinálja:eszik, telefonozik (játék stb) elvétve egy-egy puszi, no szex leginkább és undok velem, elméletileg, mert fáradt. Ez nekem nagyon rosszul esik és már szinte nem is érdekel ez a kapcsolat, 0 érdeklődést mutat felém, beleuntam. Vagy ez másnál is így van vagy én vagyok a hülye?
2016. szept. 23. 21:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

5-és 6-os, ez az, döfjetek bele még egyet a kérdezőbe! Senkit nem érdekel milyen tökéletes az uratok.

Kérdező, én elhagynám. Nem vagy hülye, ez így ne kapcsolat, nálunk is előfordul ha sokáig rendes vagíyok, akkor átkapcsolok paraszt üzemmódba, mindjárt javul a helyzet.

2016. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

Ritkan, de bunko sosem szokott lenni. Annyi, hogyha tenyleg faradt akkor csak nez 1-2 videot az agyban aztan alszik. Kozben beszelgetunk de semmi komolyrol. De ez a ritkabb, altalaban fozunk valamit kozosen, mert en egyedul nem szeretek, beszelgetunk, szex is szokott lenni, kaja kozben filmezunk / sorozatozunk...

Sosem szokott velem undok lenni semmilyen okra hivatkozva sem :) Ha ilyen a parod, keress inkabb valami normalis pasit.

2016. szept. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

6-os.

Na meg a kisf.szom. Bocs, de hirtelen ez ugrott be a kommentedre.:)

2016. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Mit dolgozik és mennyit?
2016. szept. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%

A fáradtság (és más sem!), nem ok a bunkóságra!

Nálunk úgy van, ha hazajön, először is leülünk és beszélgetünk, iszunk egy kávét vagy valami mást, mikor mit, van, hogy egy-egy sör mellett dumálunk két órát.Megkérdezem mit kajálna, aztán melegítem/megfőzöm.Megkajálunk, megint beszélgetünk, és mindennap huncutkodunk:)(nem szellemi munkát végez, hanem fizikait)


Szóval kedves Kérdező, a szex hiánya, illetve a bunkóság nem valami jó jel.

Egyébként miért érzed fáradtságnak azt, hogy "segge alá tolj mindent"?

Ez figyelmesség, kedvesség, nem rabszolgaság.

Gondolkozz ezeken is, és azon is, hol rontottátok el.

Sok sikert kívánok.:)

2016. szept. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#15

"Egyébként miért érzed fáradtságnak azt, hogy "segge alá tolj mindent"?

Ez figyelmesség, kedvesség, nem rabszolgaság."

Egy szóval sem írtam, hogy ez nekem fáradság lenne, sőt szívesen kedveskednék neki, ha úgy viszonyulna hozzá.. de inkább bánik velem lekezelően.


Egyébként köszönöm a válaszod és a többiekét is.

2016. szept. 24. 07:45
 17/25 anonim ***** válasza:
31%

Olyan érdekes,hogy általában a kapcsolatok olyanok mint egy közös vegetálás és ezt az itt kommentálók is alátámasztják. Hazajön a párotok a munkából dumcsizgattok,tvt néztek,szexeltek néha elmentek kirándulni,szórakozni.

A kérdésre válaszolva a párod jobban érzi magát egyedül,mint kapcsolatban,nem kap semmi pluszt a kapcsolattól,jobban el van magának.Nem azt jelenti,hogy nem szeret csak kicsit antiszociális és izgalmasabb a játék és az evés számára,mint a veled való kommunikáció.

2016. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#17 Ebben valóban igazad lehet. Csak az az érdekes, hogy eddig depizett, mert egyszer sem volt barátnője, talán csak a kiváncsiság hajtotta addig?

Egyébként autószerelő 10 órában.

2016. szept. 24. 09:54
 19/25 anonim ***** válasza:
Társadalmi elvárások? Tudod frusztrálta kevesebbnek érezte magát,hogy neki nincs barátnője most,hogy van megnyugodott a lelke és el van,persze,ha ki akarnád dobni hirtelen kapálózna és fogadkozna,de szerintem nem neked való ez a pasi.
2016. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

jó isten, milyen tanácsok :D

hogy a kérdezőnek ki kéne nyalnia konstans a lesz.rós barátja seggét, mert az a normális, ha a nő mindenben kiszolgálja a férjét, így jogos elvárni, hogy a pasi ne legyen vele bunkó :D wow...



Kérdező, ez abszolút nem normális, szépen beszéljetek róla, ha nem változtat, szakíts. Ha ez megy 1,5 év után, mit vársz a későbbiekben?

2016. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!