Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan akkora elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan akkora elvárás ez, hogy egy nő tudjn főzni?

Figyelt kérdés
Pofon egyszerű dolog, férfiként én is szoktam, szeretek és tudok is. Sosem értettem azokat a nőket, de férfiakat sem, akik szerint a főzés bonyolult dolog. Tök könnyű, csak akarat kell hozzá, ráadásul most már sokkal gyorsabban is el lehet készíteni kajákat, mint régebben a modern konyhának köszönhetően. Az baj, hogy nem tudok felnézni egy nőre, ha nem tud főzni, de ami rosszabb, hogyha nem is akar megtanulni?
2016. szept. 24. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nőként nem igazán tudok még főzni de meg akarok tanulni mindenképp.
2016. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Sok nő van, aki szeret és tud főzni. Én is ilyen vagyok, meg nem egy barátnőm. Párom szintén jól főz. Számomra ugyanolyan érthetetlen, ha valaki 18 éves kora után büszkén vállalja, hogy a zacskós leves vizét is elforralja és a melegszendvics meg a rántotta a gasztronómia csúcsa. Férfinél és nőnél egyaránt. Nőként egy picit szigorúbb vagyok a saját nememmel szemben, mert mindig felmerül bennem, hogy az ilyen nő vajon a gyereke elé a tévévacsit fogja letenni jó nyugati szokás szerint...?
2016. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavart, hogy a són és paprikán kívül semmit nem ismert. Sót utálja, paprika piros és ennyit tudott. Nem volt, hol és kitől megtanulnia. Mondjuk jobb is, mert közösen alakítottuk ki azt az ízvilágot, ami mindkettőnknek tetszik.
2016. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem baj, ha nem tudsz felnézni, nálad ez prioritás, engem nem zavar pl.
2016. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha te is hozni tudod ezt a dolgot es igy varod el teljesen rendben. De ha csak azert, mert a masik no ne verd a melled. Otthon jobb esetben munkamegosztas van. Ha a no nem tud felmosni, akkor csinal mas hazimunkat helyette a ferfi ha pedig tud foz. Persze, ha meg sem probal fozni megint mas dolog.
2016. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Elég szégyen ha valakit nem zavar! engem sem tanított kb senki, mégis megtanultam, egy nőnek ez a dolga! (nem, nem a csicskaság, én sem főzök minden nap, van hogy hideget eszünk, sőt a párom is szokott főzni).
2016. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

2# Ha az apuka jol foz akkor a gyereknek is tud majd. Nalunk a parom szakacs, en akarmit meg tudok fozni recept alapjan, viszont utalok vele szoszmotolni igy altalaban ra marad a fozes, en maximum gyorsan (10-20 p) alatt elkeszitheto eteleket keszitek.

Szerintem az a gaz, ha valaki tenyleg meg egy adag tesztat se tud kifozni es a masiknak rinyal, hogy ehes, tok mindegy, hogy ferfi vagy no. De alapbol ja, idiotanak tartom, aki szerint valakinek konyhatundernek kellene lennie, csak mert no.

2016. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagy elvárás, viszont én sosem fogok komolyabban főzni. Igényem sincs rá, plusz életmódot váltottam, ebbe meg a hétköznapi életek nem igazán férnek bele. Maradok a rizs-csirke-zöldség triónál. Az meg, hogy egyeseknek nem felelek meg, nem érdekel. Nekem így tökéletes, majd olyan pasival jövök össze, aki a sport és/vagy egészség szerelmese, ő nem fog amiatt sírni, hogy nincs vasárnap húsleves, meg nem tartok itthon cukrot, meg sosem sütök majd neki sütit, stb.
2016. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-as: eléggé beszűkült tudatálapotod lehet, ha azt hiszed, hogy csak húslevesből, csirkéből-zöldségből-rizsből állhat a konyha. Én is nyitott vagyok az egészséges életmódra, x ideje már húst sem eszem, mert az káros, főleg a vöröshúsok a szervezetre. Attól még főzhetsz egészséges kajákat a partnerednek és magadnak, mert te életmódot váltottál. A vegetáriánus életforma remek, csomó finom ételt lehet készíteni egészségesen ilyen ld. indiai konyha is.
2016. szept. 24. 12:05
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Én soha nem fogom megérteni, mit lehet "tudni" a főzésen. Aki tud olvasni és számolni, az tud főzni. Ott a recept, csinálod ami le van írva, és kész.
2016. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!