Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem a következő lenne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem a következő lenne: ha a párotoknak feltennétek a kérdést, miszerint fogyasztani akar-e pszichoaktív anyagot (kristályt) a jövőben annak a tudatában, hogy emiatt elveszítené a családját (5 éves gyermekünk van) és igent mondana, ki az idióta?

Figyelt kérdés

Előzmény: fél év különlét után ezzel a feltétellel jöttem vissza hozzá, hogy a jövőben hallani sem akarok a féreghajtóból és antidepresszánsokbol kutyult szarokról.

Az elmúlt időszakban viszont egyre többet hangoztatja, hogy szívna. Legutóbb ezért nem engedtem egy legénybúcsúra el, mert full narkós társaság volt ott.

Milyen ember az olyan, aki képes lenne megválni a családjától ilyen miatt? Kérlek adjatok tanácsot.



2016. szept. 25. 16:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Most mit vársz tőlünk? Feltettél egy kérdést. Válaszoltunk. Fenntartom, hogy akkor is idióta vagy hogy összejöttél vele aztán miután szakítottatok újra kibékültél. Van akin nem lehet és nem is kell segíteni. Neked a gyereked kéne hogy a legfontosabb legyen. Nem egy pasi akinek nem vagy elég fontos se te , se a gyerek! Ezen nincs mit szépíteni.
2016. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy remek kérdés. Nem értem, hogy miért tesznek fel emberek kérdéseket, amikor csak a saját verziójuk megerősítését akarják, a segítő szándékú, de véleményükkel ellentétes válaszokat pedig nem akarják észrevenni.

De válasz kell?

"...ki az *dióta?" A körülményeket tekintve te!

"Milyen ember az olyan, aki képes lenne megválni a családjától ilyen miatt?" Szerinted?

Amúgy nem az ő gyereke, és nem tartozik érte felelősséggel.

Sikeres ébredést kívánok neked a mély kábulatból, a nagy segíteni akarásból és a szerelemből olyan 5-7 év múlva, amikor belátod, hogy az itt tanácsot adóknak igazuk volt. Csak sajnos akkor már a gyermek lelkén esett sebeket nem lehet helyrehozni.


Ui.: "soha nem a gyerek előtt csinálta". Most gratuláljak neki? Röhej b*szki!

2016. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

A kapott válaszok még inkább megerősítettek abban, hogy egy tisztán látó, tőlem független ember is azzal ért egyet, hogy nem tolerálható a kábítószer senki életében.

Természetesen nehéz, hazudnék, ha azt mondanám nem,- de nem akarok ettől rettegni életem végéig. Pontosan tisztában vagyok azzal, hogy egy anyának - nekem - mi az elsődleges az életében: a gyermeke.

A mai veszekedésünk pedig csak még inkább megerősített abban, hogy a párom nem való a gyermekem apjának.

Nem cirkuszolok többet, befejeztem. Minél előbb költözünk. Jah, jó messzire.

Még egyszer köszönöm, hogy megerősítettetek ebben ti is.

2016. szept. 29. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!