Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Miért tart abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Miért tart abban a hitben a barátom, hogy majd megházasodunk, ha nem szeret? Erre ma jöttem rá (nemrég regisztrált komoly! Társkereső oldalra)

Figyelt kérdés

miért nem szól, hogy van valami problémája velem

vagy, hogy inkább hagyjuk

úgy látszik meg akarja várni, míg lesz valakije, hogy utána dobjon?

pedig én minden megadtam neki

mindig én alázkodtam meg, ha veszekedtünk

mindig biztosítottam arról, bennem megbízhat

miért nem szeret, ha erre nincs oka?

mit tegyek, hogy szeressen????


2010. ápr. 24. 08:49
1 2
 11/19 Beviz Elek ***** válasza:

google-ba letöltesz valami képet (persze nem valami híres csajról) és azt rakod ki. A tali előtt elkéred a számát... megadja és te meg csodálkozol, hogy jééé... a Barátomnak is ez a száma. :)


Amúgy a korotokat tudhatnánk?



:)

2010. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

én 25L ő 30

köszi az előző tippet :)

sajnálom, hogy ebben kapcsolatban mindig nekem kell aggódnom, ő soha nem érez "frászt" miattam

szünet esetén is haverok, buli, internet. jól elvan

dehogy minek van velem? érthetetlen

2010. ápr. 24. 09:51
 13/19 anonim ***** válasza:

Ertem ... de magyarazd el neki hogy hazasag nem johet letre ha o nem huseges a felesegehez ... en oszinten megmondom hogy 58 eves vagyok Gynecologist es a felesegemmel egyszersem veszekedtunk szerelmi dolgokon es a tudomasom szernt sosem volt hutlen en sem ... szoval ha egy ember eltervezi hogy hazasodik az joban roszban a tarsaval marad es nem nezegeti a csajokat a netten .... de nezni lehet nincs azzal semi baj csak nehogy beszeljen veluk vagy nehogy talakara menjen veluk . . . megmondom oszinten en tapasztalatbon nem tudom hogy mien mert nem eltem at ... en csak azt mondom hogy magyarazd el neki hogy akkor vagy a hazassag vagy az interneten a csajok mindketto nem lehet ... ha nem akarod hogy veszekdjetek meg ezen .... es ha nem erdekli a magyarazatod akkor a legjobb ha keresel egy masik fiut aki jobban oda all a dolgokhoz es megerdemel mert ahogy latom nagyon rendes lanyvagy .... de ez a te dontesed ezt senki sem dontheti el helyeted ....

orultem a beszelgetesnek

Dr.David

2010. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Beviz Elek ***** válasza:

Mint már mondtam, keress mást. A kedvenc mondásom, amivel egy picit vigasztalom magam ha van egy elérhetetlen, de nagyon csinos lány: Őt is unja valaki!


Te sajnos ebben a helyzetben vagy, de hidd el, biztos van olyan, akivel akár ennek a helyzetnek a fordítottja is megtörténhet. Olyan nincs, hogy nincs :D

Ha jól is nézel ki, akkor meg tuti, hogy max 1 hónap és megvan a következő!


:)

2010. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönet Dr. David

gratulálok a szép párkpcsolatához, azt hiszem kell hozzá érzelmi intelligencia

ha elveszem, nem csalom, ezt vállaltam, elfogadom

ez ritka, de ez az igazi

amúgy másik kapcs-t könnyű találni, működőképeset nem

és jut eszembe, mi is társkeresőn jöttünk össze, és csak találkozás után adta meg a teloszámát!!!

van más ötlet a bizonyításra?

2010. ápr. 24. 10:06
 16/19 A kérdező kommentje:

megbeszélésnek nincs értelme, mert soha nem vallaná be, hogy ő nem korrekt és mindig azzal zárjuk, hogy én találok ki hülyeségeket és ő nem bírja

és ez a bizonyíték hiánya miatt van

2010. ápr. 24. 10:09
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem kell erzelmi inteligencia ahoz hogy szep legyen az ember parkapcsolata .

A lenyeg hogy mindent megagyunk egymasnak amire szukseg van es ha vita robban ki akkor mindketten megakadajozzuk ez a legfontosabb .

A dontes most hoy mit teszel csak toled fugg senki sem dont helyeted ha neked ez igy jo ... de ugy ahogy mondtad hogy kapcsolatot lehet de mukodokepes kapcsolatot nehezebben lehet letrehozni ... nem lehet azt is egy rendes fiuval aki mindent megad amire szukseged van es ha te is megadsz mindent neki amere szugsege van ...igy mar meglehet hazasodni de ameg egy olyan tarsad van akivel csak veszekedsz a hazasag remalom lehet ...

oszinten remelem hogy megtalalod a megfelelo utat ...

orultem a beszelgetesnek ha barmi nemi vagy testi problemaid lennenek akkor irj a : dr.david05@yahoo.com email cimre es megprobalok segiteni ...

Dr.David

2010. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
44%

hát nem tom, én rohadt gyorsan lecserélném a páromat, ha kutakodna a gépen utánam és arról is köteles lennék beszámolni, hogy valaki megjelölt az iwiwen, szerintem ez elég gáz

nagyon rátelepedsz szerintem, ezt senki nem szereti - pedig én nő vagyok

2010. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak írom:

ha nem néztem volna bele a gépébe, soha nem tudtam volna meg, hogy társkeresőzik

ill. ilyen oldalakon nézelődik

és szerintem jogom van tudni, hogy alkalmi kapcsolatban vagyok e, vagy számíthatok e a páromra hosszabb távon

és látod, ő nem áll oda elém, hogy korrektül szemembe mondja mit érez, mit gondol

2010. ápr. 26. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!