Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem fogadja el azt, hogy mivel kimegy dolgozni külföldre, ezért vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Régóta ki akar menni dolgozni, csak érettségije van, tanulni nem is akar már. (20 éves férfi) Tavasszal még próbáltam mondani neki, hogy ne, mert nagyon fájna, ha elmenne, így maradt. Most már nem tartom vissza, mondtam, hogy menjen ne aggódjon ez miatt, jó lesz neki. Igazság szerint az anyjával veszett össze, aki megvette neki a repülőjegyet, hogy menjen otthonról, de most nem is ez a téma. Kint van már helye az unokatestvérénél, egy helyen is fognak dolgozni. Áprilisban akar visszajönni és folytatni velem a kapcsolatot, de én már nem szeretném. Azaz én nem akarok távkapcsolatban élni, volt egyszer 2 évig, de már nem szeretnék többet ilyennel szórakozni. Haza nem jönne áprilisig és szerintem tovább is fog maradni, mert sokszor kijelentette, hogy fontosabb neki nálam a pénz és néha bánta, hogy munka helyett velem töltötte az idejét. (Heti 2x talalkoztunk) Nekem ezek nagyon fájtak anno, ezért sem látom értelmét, viszont ő erre úgy reagál most, hogy nem akar elvesziteni, velem akar jövőt, lakás, gyerek... Majdnem 2 óráig zokogott, hogy nem akar elvesziteni és azóta nagyon sok időt tölt velem és nagyon odaadó, figyelmes. Ti mit tennétek? Én most úgy érzem hagyom, hogy rajöjjön, hogy ennyi idő épp elég arra, hogy elmúljanak az érzelmek, de mégis tudom, hogy mennyire rossz ez és csak kijelenteni könnyű.
2016. szept. 26. 14:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy kellett neki egy komolyabb seggberúgás, én albérletben élek jó ideje, ő otthon úgy, hogy sosem adott haza, bár nem is volt csak alkalmi munkái, de mindig nagyokat nézett, hogy mennyi mindenre kell költenem és ő ezt nem akarná. Ezért is dobta ki az anyja. De kint is rokonhoz megy lakni és dolgozni, szóval megint a segge alá van tolva minden. :D

Tudom, hogy nem lehet mindig biztos és nem is lesz az, de most igyekszem fejlődni és tapasztalatot szerezni szakmán belül, nekem jelenleg és remélem még hosszú távon nem opció a külföld.

Tudom, hogy nem elég, hogy szeretem, de nem is akartam egyből azt mondani neki, hogy na akkor csá, majd találkozunk a következő életben. Most jó és szeretném, ha tovább lenne jó, de sajnos menni kell ki és neki ez sokkal jobb is lesz mint itthon. Azt nem tartom valószínűnek, hogy valaha összejönnénk még, ha több időre marad kint, addigra nem lesz semmi érzelem egymás iránt. Még ebben a 7-8 hónapban sem bízok, hiszen nem látom, mindenki éli majd a másik nélkül az életét. Tényleg az nehezíti meg az egészet, hogy ennyire akarja, hogy ne legyen érzelmileg vége, teljesen ki van bukva, pedig sosem gondoltam volna róla.

Köszönöm a tanácsokat!

2016. szept. 26. 17:02
 12/12 omba ***** válasza:
100%

Érzelmileg vége? Mert szeret téged? (igaz, a pénz után rögtön te jössz).

Az érzelmekről nem lehet dönteni, - nem akarnék negatív lenni, de ebből én a kiutazás nélkül se látom a közös, boldog jövőt.

2016. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!