Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szoktatok veszekedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szoktatok veszekedni a párotokkal? Mi az amin összekaptok?

Figyelt kérdés
Kort, nemet, és hogy mióta vagytok együtt azt is írjatok!Köszi!
2010. ápr. 24. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

apró hülyeségeken...

pl hogy "kényszeritem" hogy mosogasson néha,meg rakjon rendet maga után,(egyedül lakom,ő meg nálam van sokat),nem az anyja vagyok:D

meg azon hogy ő mindig mindent rögtön akar,és precizen,engem meg nem érdekel ha valami később van meg,meg nem 100%os...

jah,meg hogy este mit nézzünk...

22/L 25/F lassan 3 éve együtt


jah,és hogy miért? sztem már unalmunkban:D

2010. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi állandóan a lányokon veszekszünk :D:

mert vannak érdekes beszolásaii ha pl megyünk az úton ilyeneket szól be: Fhuu basszus de jó test az a lány :D



Én meg persze duzzogok utána:D:D

nagyon rossz szokása ez..

2010. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha az én párom ilyeneket csinálna már rég nem lennénk együtt... (ezt a 10.53-asnak írtam)

Együtt élünk 3éva, csak apróságokon (pl. mi legyen a vacsi) és nagyon-nagyon ritkán.

2010. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egyikünk se veszekedős. 8hónap alatt 2x volt nézet eltérésünk...(féltékeny voltam egy kicsit$,amiről kiderült, hogy nem kellett vna) Én 21/L,Ő 29/F
2010. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi picit több mint 1 éve vagyunk együtt. Nem vagyunk veszekedősek egyáltalán, viszont apró dolgokkal ki tud akasztani. (együtt élünk szinte) Pl. ha a cuccaimat nem oda rakja, ahol én megszoktam. Ha én a konyhában sertepertélek, és "beszól" hogy ezt ne így csináljam meg ne úgy.. meg ha a virslit a fagyasztóba teszi, pedig ezzel már megszívta: alig bírta a mikróba felolvasztani, amikor enni akarta.. Nah ilyen apróságokon ki tudok akadni.. Na meg a "most azonnal máris mindent" című történet.. ha nem úgy van valami, ahogy ő akarja akkor bevágja a durcit..


én 20/L párom 24/F

2010. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!