Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiánypótló lennék?

Figyelt kérdés

Mi alapját lehet tudni és érezni ,hogy egy nőnek "csak" hiánypótló lennék?

Úgy érzem ,hogy még nem engedte el a volt kapcsolatát.

Szerintetek ez miben/mikben nyílvánul meg?

Lehetőleg olyanok válaszát várom, akik voltak hasonló cipőben és ez a végén kiderült, valamit hogy alakult a későbbiekben ez a kapcsolat.


2016. szept. 27. 19:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves 10 -es kérdező!

Igazábol naggyábol leírtam a dolgokat, és sikerült egy kedves kérdezőtől segítséget kapnom! De megy mindenkinek a zöld!

2016. szept. 27. 22:06
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogyha Te vagy a harmadik, aki bejött a képbe, és aki miatt szakított, vagy csak nemrég szakított, és utána kerültél képbe, akkor lesz egy kis átmeneti időszak. Nem fogja egyik napról a másikra elfelejteni az előzőt. Mindenkinek van múltja.

Fontos tényező, hogy miattad szakított-e. Mert ha igen, akkor türelemmel vészeld át az átállási időszakot, és ne csinálj ebből bizalmi kérdést, mert valószínűleg nem hülyít, csak valakiért elhagyni más valakit sem könnyű.

Az is lehet, hogy még ő is bizalmatlan, és akár azt is hiheti, csak "elvagy" vele, de nem akarsz semmit.

Mielőbb beszélj vele az érzéseidről, tisztázd az elején a dolgot!

2016. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves 11.!

Én amikor bejöttem a képbe ,már nem voltak együtt, de úgy érzem még nem lépett túl rajta. Az érzéseimet és szándékaimat tisztáztam Vele legutóbb, ezt mindeképp meg akartam vele beszélni, mert már mindem bajom volt, hogy nem tudom ,hogy most mi is van... Legalább ő tudja ,hogy mellette állok, meg remélem azt is ,hogy nagyon szeretem.

De így 30évesen meg tapasztalattal már eljutottam odáig ,hogy a szavak szinte nem jelentenek semmit ,ha a tettek nem követik. Úgyhogy már csak ebbe kapaszkodok, szóval bizonyíthat részemről, mert eddig én voltam a soros.

Köszönöm mindenkinek aki írt!

Jó éjt!

2016. szept. 27. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!