Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ha kétszer is én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha kétszer is én írtam a fiúra?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tetszik a srác és 2 hete rá is írtam.Tök kedves volt aztán suliba is mosolygott rám meg egy csomószor nézett engem és ő szokott köszönni először mindig.Másodjára is ráírtam akkor is kedves volt és szinte rögtön vissza írt.Azóta eltelt egy hét de nem ír nekem.Aztmondták ismerőseim,hogy írjak neki harmadszorra is aztán ha ezután se ír hagyjam,de nem szeretnék rá nyomulni. :/

2016. szept. 28. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Azt azért vedd le, hogy egyelőre nem annyira keltetted fel az érdeklődését. Szóval valamit változtatnod kellene. Valahogy izgalmasabbat írni vagy magadról egy picit többet mutatni, hátha az felkelti jobban az érdeklődését. Vagy valami.
2016. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Én tuti nem írnék rá harmadszorra. Oké, hogy egyszer kétszer ráírtál, na de ha most sem veszi a lapot, hidd el nem is akarja. Tapasztalat (sajnos)

Ne csinálj magadból hülyét, és ne az ismerősökre hallgass...

2016. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

2#

Persze, ne az ismerősökre, hanem rád hallgasson, a huszadrangú senkire itt a GYIK -en, vagy rám, aki szint úgy ugyan az.


Írj rá, nem vesztesz semmit. Ha tetszik, akkor tetszik, azt tedd amit megtennél, mert utána csak bánkódsz. Mi van abban, ha harmadszorra ráírsz. Írj rá, kicsit térj a lényegre. Egyáltalán minek rá írni? Rád mosolyog, lehet, hogy várja a kezdeményezést, szeretne biztos lenni a dologban, kicsit tedd egyértelművé azt, hogy neked tetszik. Hátha. Na, aztán utána hagyd a francba.

2016. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minek ráírni? Ha személyesen is tudtok beszélgetni*
2016. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat !😊 Sajnos egyáltalán nincs alkalmam vele beszélgetni mert szünetekben az osztályában van és iskola után pedig siet a buszra.
2016. szept. 28. 19:19
 6/12 A kérdező kommentje:
És alapból egy félénk fiúról van szól...😕
2016. szept. 28. 19:24
 7/12 anonim ***** válasza:

hát az attól még jó alkalom. mert ha megszólítod és kérdezel valamit vagy témát dobsz fel, akkor max megy a köv busszal.


de szerintem tényleg fontos itt, hogy mit mondasz, mert tény, hogy kétszer nem keresett, amikor már beszéltetek. Szóval valami olyan dolog kellene, ami mélyebbre vezet. pl magaddal kapcsolatban valami személyesre rátérni, amiről megkérdezed mit gondol. és azzal, hogy ezt elmondod neki meg is ismer kicsit, hogy milyen lehetsz.


vagy persze ha bírsz váratlan, meg vicces, meg ugrató lenni az még jobb. valami olyan, amitől megugrik kicsit a pulzusa.

2016. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
eleve indíthatsz is azzal, hogy nem menne e a következővel. mert ez meg az.
2016. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de a lényeg, hogy szerintem igaza van azért #2nek, hogy nem állsz túl jól :D


de annak is, aki azt mondja, hogy semmit nem veszítesz, ha tovább mész kicsit.

2016. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azért ennyi jelből még a félénkek is értenek:D szerintem picit hanyagold, hátha akkor felkelted az érdeklődését. Szerintem csak megbánod, ha ráírsz, ha meg nem keres sehogy sem, akkor nem érdekled eléggé, ez tuti. Tapasztalatom, hogy még a nagyon félénk is erőre kap ennyi bátorítás után, ha nem, akkor valószínűleg nem úgy gondol rád.
2016. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!