Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat 40 évesen. Bízhatok-e a partneremben?

Figyelt kérdés
2 és fél éve megismerkedtem neten egy férfival. Mindketten 40 évesek vagyunk. Akkor kapcsolatban éltünk, de egy éve ő egyedül van, én is, csak egy háztartásban az exemmel. 200 km választott el, kétszer találkoztunk. Eleinte napi kapcsolatban voltunk. Ma már kevésbé, külföldi munkát vállalt. 10 naponta hazajön, de bizonyos dolgok miatt már egy éve nem tudtunk találkozni, csak telefonon beszélünk. Olyankor minden van, elmondja mi történt, mit csinál, mit intéz és teleszex is van. Egyre de egyre nehezebb a várakozás. Szex nélkül bírom, már egy éve voltunk együtt, úgy érzem megcsalnám, nem is jut eszembe mással, nem kívánom csak vele. A gondok előtt velem tervezte a jövőt, de most nem akar a szegénységbe, kilátástalanságba rángatni. Sajnos egyre jobban elhatalmasodik rajtam a féltékenység, főleg mivel kikezdtek vele. Állítja, hogy őszinte, el mondta ezt is, hogy undorodik attól a nőtöl, aki egyébként ápolt, csinos, csak idős és határtalanul rámenős, szószerint felkínálkozott és gusztustalanul mutogatta magát neki és állítja nem volt semmi köztük. A kérdésem az lenne, főleg hasonló korú férfiakhoz, hogy kibírja-e azt egy férfi, hogy egy éven át csak teleszex van? Legutóbb úgy ment ki, hogy csak az első nap voltunk "együtt". Nem tudom mennyire hihetek neki. Amikor le akarom zárni az egészet, nem engedi. Hív, magyaráz,nem érti. Ragaszkodik, de miért nem tudom. Sose mondta, hogy szeretne. Igazából én is reménykedem, hogy egyszer, ahogy beszéltük, vége lesz a rossznak és együtt lehetünk. Azt mondja engem kíván, engem lát maga elött, fényképe is van nem egy. Szóval bízhatom-e benne? Kibír egy férfi ennyi időt? Megőrjít a tudat, hogy miközben szenvedek a hiányától, ő mást ölelgethet. De akkor én mire kellek? Egy gyermekem született tőle,az én döntésem volt, nem kértem, kérek semmit. Nem azért szültem meg. Bocsánat, hogy hosszú lett.

2016. szept. 29. 11:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mielőtt addig a részig jutottam volna, hogy van egy közös gyereketek, már akkor érthetetlen volt számomra, hogy ha van valami közös jövőképetek, akkor miért egy éve találkoztatok utoljára személyesen, ha egyszer 10 naponta hazajön Magyarországra, de úgy, hogy született egy gyereketek, meg végképp nem tudom elképzelni, hogy miért így éltek.


Ha nem érzed tapintatlanságnak a kérdést, az exeddel anyagi kényszerből élsz még közös háztartásban átmenetileg, vagy esetleg abban a tudatban van, hogy ő a kisgyerek édesapja, és ez az akadálya annak, hogy valamifajta normális kapcsolattartás legyen köztetek ezzel a férfival azok után, hogy közösen vállaltatok egy gyereket?

2016. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

ha jól értem 2,5 év alatt 2x találkoztatok,ebből 1 szex volt.


Ő 10 naponta hazajár, de nem találkoztok.


Szerintem olvasd el még egyszer,amit írtál és rájössz a válaszra.

2016. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én az egész férfit nem értem. Azt mondja nem tud jönni, de fog. Amikor itthon van, állandóan a hivatalos ügyeit intézi, meg a gyerekei nála vannak. A találkozás egy teljes napba lenne. Teljes csődben van, mindenét elvesztette, ezért is nem lett semmi. Itt is anyagi okok vannak főleg. Albérletben élünk, nem tudnám egyedül finanszírozni. A gyerekre annyit mondott, ha máshogy állna, nem lenne gond. Én így vállaltam, nem is kérek semmit tőle. És meg lehet kövezni érte, de az exem nevén van. Tőle se kérek semmit, pofátlanság lenne. Ée mivel szereti nagyon, az igazi meg nem érez semmit iránta, ez így is marad.
2016. szept. 29. 12:23
 4/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azt nem értem minek kellek neki. Mire? Már többször le akartam zárni, de nem akarja. Igen, sejtem a választ, de én pl. kibírtam, bírom.
2016. szept. 29. 12:31
 5/22 anonim ***** válasza:
Az exed tudja, hogy nem ő a kisgyerek vér szerinti apukája?
2016. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Bocs de ez már nem egy kapcsolat. Felejtsd el.


Én is egy 40 éves férfi vagyok és mi is távkapcsolatban élünk 3 éve. Van közös gyerek nekünk is. És én is külföldön (Németo.) dolgozom.


MINDEN HÉTVÉGÉN otthon vagyok a párommal és a gyerekünkkel. 2-3 napot. Az összes szünetet, szabadságot együtt töltjük. És jönnek ki hozzám látogatóba évente 2-3x a gyerekkel, egy-egy hétre. És idén eddig 4 hetet nyaraltunk együtt vidéken. Ja és minden nap skype-olunk. ÉS MÉG EZ IS KEVÉS egy kapcsolat fenntartásához, vannak emiatt összezörrenések.

2016. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem tudja. Akkor még hébe- hóba voltunk együtt. Kb. Háromszor egy évben és akkor utoljára meg pont utána két héttel. Nem is akarom elmondani. Amint különmegyünk elfelejti, hogy gyerekei vannak, nem fog törődni velük, / mert van közös/ ahogy a többivel sem akik az előző kapcsolataiból születtek. Hiába küzködtek az anyukák, nem érdeklődik felőlük, pedig őket is szerette, nevelte.
2016. szept. 29. 12:54
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez a mai nap legnagyobb kamukérdése. :)
2016. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én, amikor 40 éves voltam biztosan ne bírtam volna egy évet szex nélkül, de most se...

Nem látok azért komoly perspektívát, túl zavaros az egész helyzet, főleg, hogy ő nem mond semmi konkrétat.

Ilyen meg csak a tinik közt: "Amikor le akarom zárni az egészet, nem engedi" - na és. Ne beszélsz vele többet, ennyi.

2016. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. És zavaros az egész szamomra is. Nem bírom megtenni, hogy nem veszem fel. Nincs senki akinek elmondhatná a dolgait. Végigkísértem ahogy lecsúszik. Mellette voltam lélekben ha fizikailag nem is és ezt tudta, tudja. Megszerettem.
2016. szept. 29. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!