Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karesz8 kérdése:

Mennyire működne egy ilyen párkapcsolat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Íme a sztori:

A barátnőmmel bő 1 hónapja vagyunk együtt, nyár elején ismerkedtünk meg, csak mivel egyikünknek sem volt még ezelőtt párkapcsolata, mindketten biztosra akartunk menni, ezért csak akkor mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, amikor már kellően ismertük egymást ahhoz, hogy ezt kijelentsük. (Ő 18 éves, egyetemista, én 16 vagyok) Nagyon szeretjük egymást, és mindketten úgy érezzük, hogy ezért a kapcsolatért megéri küzdeni. Viszont van egy kis bökkenő. Mi családostul hamarosan Németországba fogunk költözni, ami kb 600 km-es távolságot fog jelenteni. A szüleim/szüleink nagyon segítőkészek, mindnyájan segíteni fognak, hogy minnél kevesebb kompromisszummal megoldhassuk ezt a problémát. Pl édesanyámnak van isnerőse, aki Budapest és Passau között, hétfőtől péntekig minden nap jár, kamionos fuvarozással foglalkozik, (ahol mi leszünk falucska, az kb 20 km-re van Passautól, a barátnőm pedig Budakeszin lakik) és ezzel fogunk tudni közlekedni egymáshoz (2-3 hetente valamelyikünk meglátogatja egy hétvégére a másikat)+ a tanítási szünetek is a segíts3günkre lesznek. Azt szeretném kérdezni, hogy akinek van tapasztalata távkapcsolati téren, szerinte mennyire működhet ez a kapcsolat. Mindkettőnknek nagyon fontos, és nem szeretnénk, hogy kárba menjen. A kapcsolatunkat elejétől kezdve az őszinteségre építjük, ezt is megbeszéltük párszor, csak ahogy közeledik a költözés egyre inkább érzem, hogy nagyon gogunk hiányozni egymásnak. Nilván napi skype meg hasonlók megoldhatók, inkább az érdekel, mennyire fenntartható kölcsönös bizalom esetén a távkapcsolat?

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!



2016. szept. 6. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolat mindenkinek nehéz, ti pedig különösen fiatalok vagytok hozzá. Találkozzatok, beszélgessetek, az idő majd úgy is eldönti a jövőt.
2016. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál, addi is, amennyi időt tudunk, együtt töltünk.
2016. szept. 6. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nehéz dolog, ezt saját tapasztalatból mondom. Egy évig éltünk távkapcsolatban az exemmel azt még kibírtuk, de csak is azért, mert tudtuk egy év után annyit leszünk együtt amennyit csak akarunk. Úgy vélem ebben az esetben működhet a dolog, de sajnos ezt nem lehet a végletekig vinni. Úgy nagyon nehéz, ha nincs kilátásban, hogy mikor tudjátok, egyáltalán tudjátok-e valaha, megoldani, hogy újra rendesen együtt lehessetek.
2016. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kapcsolat gyerekes és értelmetlen és felesleges energiabefektetéssel jár, de ti tudjátok. Én biztos nem mennék bele. 25L
2016. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem letörni akarlak, de nem sok értelme van a dolognak. Ez csupán kamaszos fellángolás. Ráadásul, ha jól értelmeztem, a leányzó most került be az egyetemi életbe, sok sok új ember, új impulzus, új életritmus. Elég reménytlen a helyzetetek.

27/N

2016. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!