Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat akadályai?

Figyelt kérdés
Aki benne van,nagyon szívesen meghallgatom a történetét. :)
2016. szept. 29. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb felsorolni az előnyeit sajnos, én bebuktam.
2016. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2300 km kb., lassan masfel eve, 3-4 heti talalkozasokkal. Akadalyai? Nem nagyon latok, viszont van harom alapszabaly illetve szukseglet, amik meglete nelkul tokeletesen felesleges belevagni, mert csak szenvedes lesz belole. 1. Penz. Szerintem ez egyertelmu. Semmi ertelme felevekig vegetalni a masik nelkul, hogy aztan amikor vegre talalkoztok se tudjatok semmit csinalni. 2. Ido. Ha barmelyikunk is 3 muszakban vagy allandoan 8-5-ig dolgozna kototten, eselyunk sem lenne. 3. Tervezes, menedzsment. A tavkapcsolat (plane az igazi tavkapcsolatok) sok tervezest igenyelnek. Melyik orszagban legyunk, hol legyunk, hol es mikor a legolcsobb a repjegy stb. Nalunk mind a harom dolog megvan szerencsere, es kizarolag ezert mukodik.

Altalaban ugy szoktuk, hogy en repulok hozza (nekem nem kell vizum es nem dolgozom annyit mint o, igy konnyebb megoldanom), es elotte kivalasztunk egy-egy varost, orszagreszt amit az adott alkalommal felfedezunk, igy soha nem unatkozunk, de elofordul (baratom mazlista, a tengerparton lakik :D) hogy csak nala vagyunk (nekem meg ezredik alkalommal telen is elmeny a part :D) es semmit nem csinalunk:). Nekunk mukodik:). En vagyok a noi fel, bar szerintem ez egyertelmu :D.


21/N - 31/F

2016. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2000 km volt közöttem és a párom között, de pár hónapon belül vége lett a kapcsolatnak.

Mikor megismertem itthon nyaralt, két hónapot sülbe-főve együtt voltunk, utána hazautazott. Én plusz munkát vállaltam, hogy minél sűrűbben utazhassak ki hozzá. Ez annyit takart, hogy az 5 hónap távkapcsolat alatt én utaztam hozzá 3 hetente, ő egyszer sem jött. Eleinte nem zavart mert őrülten szerelmes voltam, de idővel ahogy mások is mondogatták, én is észrevettem, hogy ez elég egyoldalú. Reméltem, hogy ha felvetem az elválás lehetőségét akkor észbe kap, ehelyett majdnemhogy örült neki.

Utólag kiderült, hogy az 5 hónap alatt többször is lefeküdt egy helybéli lánnyal amikor már nagyon nem "bírta".

Nem azt mondom, hogy a távkapcsolat hülyeség, mert én is végigcsináltam volna. Viszont tényleg csak akkor működik, ha kölcsönösek az érzelmek és mindketten beleadtok mindent.

Illetve ha van közös elképzelésetek a jövőtökről (költözés a másikhoz meg hasonlók) és ez belátható időn belül meg is valósul.

Remélem mások több sikerrel jártak. :)

2016. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
távkapcsolatok csak ideiglenesen működnek. szerintem értelmetlen elhúzni. nekem se vált be.
2016. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a távolság..
2016. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!