Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, hogy nincs benne semmi agresszívitás?

Figyelt kérdés
Nem pont csak arra gondolok, hogy nem üt meg.
2016. szept. 30. 00:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Az létezik viszont, hogy olyan magasan van a küszöbérték, hogy nem könnyű előcsalni belőle. Viszont onnantól nagyon ki fog borulni, erre fel kell készülni.
2016. szept. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mit is akarsz kérdezni. Biztos van bennem is, de még soha a hangom sem emeltem meg. Nem veszekszek, nem ütök, nem török. A kapcsolatomban, ez a legnagyobb gond. A párom lobbanékony és szeretne néha veszekedni. Ami, velem nem megy.
2016. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lélekben nagyon erős, sérthetetlennek tűnő figurák ,akiket tényleg nagyon nehéz felbosszantani, már már lehetetlen, de attól még náluk is eltörhet a mécses, csak sokkal később, mindenkiben van valamennyi agresszivitás.
2016. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs. Mondom ezt az egyik legjámborabb ember feleségeként. Soha még a hangját sem emelte fel. De bárkit szétverne, ha bántana engem vagy a gyerekeinket, ebben biztos vagyok. Akkor is, ha soha nem verekedett eletében. Mert nem az alaptermészet az, ami agressziót hoz ki vkiből, hanem az élethelyzet. Mindenkiben ott van.
2016. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nincs.

De olyan van, aki szépen le tudja vezetni a felgyülemlett dühöt valami semleges tárgyon, úgyhogy a többi ember nem érzékel abból semmit, hogy lenne benne agresszó. Pl a párom a műhelyében elmondja a 4 falnak, hogy rohadjon meg az, amin épp dolgozik, majd két hétig halálosan nyugodt. Sok éve ismerem, soha nem láttam dühösnek ezen kívül.

Nem normális, ha valaki MINDIG elnyomja magában a dühöt, abból lesz az, hogy egyszercsak kattan egyet, és kiirtja a családját, vagy a sulit... De állandóan agresszívnak lenni se célravezető. Meg kell találni az arany középutat, úgy vezetni le a feszültséget, hogy ne ártson vele az ember másoknak.

2016. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok az ismerőseim szerint, de nem feltétlen pozitívum, hogy szinte sosem vagyok ideges. Azért zavaró tud lenni amikor körülöttem mindenki ideges én meg halálosan nyugodt vagyok :D
2016. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#12: Fizikai bántalmazásra, szóbeli agresszióra, passzív agresszióra gondoltam. Ez a nem veszekedek tipikus férfi dolog, szerintem az is lehet agresszió.

Az meg hogy valaki ideges, dühös szerintem még nem feltétlenül jelenti azt, hogy viselkedik agresszívan bár lehet máshogy kellett volna feltennem a kérdést.

2016. szept. 30. 21:19
 18/19 A kérdező kommentje:
*agresszívan viselkedik
2016. szept. 30. 21:21
 19/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen "soha fel nem emeli a hangját" emberekből lesznek az ámokfutók. :)
2016. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!