Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak, ha olvasgatná a Facebook üzeneteiteket, viszont jogosan, tehát tényleg hazudtok neki és ő ennek jár utána?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Meg. Nyugodtan turkálhat az üzeneteim között. Van egy-két dolog, ami kicsit kínos, de semmi olyan, amit egy mosollyal ne tudna elintézni. Hazudni neki nem szoktam, maximum szépítem a dolgokat (elsősorban a kedves édesanyjával kapcsolatban :D).


Amúgy ezt az üzenetolvasgatós dolgon való felháborodást sose értettem. Jó, aki megszállottan, napi szinten beleolvas a másik levelezgetésébe, az paranoiás és ott nincs közös jövő, mert idegesítő.


De sajnos én is jártam már úgy, hogy furán viselkedett a párom, kapkodta a telefonját és fürdeni is vitte magával... Na ná, hogy nem dicsekedett, így belenéztem a telefonjába, és ott figyeltek az üzenetek. Nehogy már ne legyen jogom tudni róla, és én legyek a szemét, mert a hátam mögött verbálisan letépi a melltartót a lotyóról...

2016. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nincs titkolnivalóm, bármikor belenézhet, ha úgy tartja kedve.

Én is beleolvastam az exem üzeneteibe. Már az összeköltözést terveztük, de nagyon gyanúsan viselkedett, mindenhova vitte magával a telefonját, ha nem akkor lenémította vagy kikapcsolta. Ha rákérdeztem, miért kapcsolja ki, miközben nem tud nélküle élni, bekamuzta, hogy szar az akksija, azért.

Szóval elegem volt már, hogy hülyére vesznek és belenéztem egy nap az üzeneteibe. Kiderült, hogy folyamatosan beszélget az exével, találkoztak már többször is, nosztalgiáztak, engem kibeszéltek, a csaj lehordott mindennek úgy, hogy nem is ismer és a vicc, hogy még ő beszélt erényekről nekem, mert hogy ő soha nem nézne bele az üzeneteimbe. :D :D

Hagyjuk már ezt! Miért akadna ki bárki ilyenen, ha nincs vaj a füle mögött és tiszta a lelkiismerete? És ne gyertek már ezzel a "az egyik barátja épp elmeséli neki a legféltettebb titkát és te meg elolvasod". Én pl. nem is olvastam el semmit, csak amit végig tagadott, arról meg jogom van tudni. Megmentett az összeköltözéstől és egy sz*r kapcsolattól.

2016. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy dolog miatt nem bocsátanám meg. Ha el tudná olvasni a facebook üzeneteim, vagy a telefonomban lévő üzeneteket, az azt jelentené, hogy hozzáfért a jelszavamhoz, vagy levágta a hüvelykujjam. Egyik sem tetszene.
2016. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.


Azt nem értem,hogy szerintetek nem rossz az a kapcsolat ahol már ennyire gyanakodni kell a párotokra?Tök mindegy találtok-e valamit,vagy nem ha odáig eljutsz,hogy nyomozni akarsz utána nem egyszerűbb lezárni inkább.

Vagy éltek vele tovább a folyamatos gyanakvásban míg nem találtok valamit?

Ha így vagytok vele lehallgatjátok a telefonját is,bepoloskázzátok a munkahelyét?

Ez ám a bizalom meghitt légköre,hazugságvizsgálót minden háztartásba!

2016. okt. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

Ácsi. Én nem vagyok sem hülye, sem végtelenül naiv. SENKIBEN sem bízom teljesen, egyszerűen ez alapjellemvonásom (ide beletartozik a párom, a szüleim, rokonaim, barátaim egyaránt). Mindenkit érhet trauma, meghülyülhet, pont ezért résen vagyok. Van, ami belefér, van ami nem. Nem nagyon szoktam mellé nyúlni, ha gyanakszom, hogy átvernek, az az esetek 99%-ban úgy is van. Nyílt kártyákkal játszom általában, de nekem is vannak titkaim, és feltételezem, hogy más is így van ezzel. Ha pedig lebukom, akkor nem pampogok, hanem igyekszem az elvárt határokon belül maradni.


Egy párkapcsolat pedig nagyon jól működik akkor is, ha nem vakon és hülyén vagyok benne. Sőt sokkal gyorsabban reagálok a kialakult helyzetre, mintha baromként állok tátott szájjal, mellettem meg pörögnek az események...

2016. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!