Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vennél úgy kutyát, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél úgy kutyát, ha a párod nem szeretné, hogy legyen kutyátok?

Figyelt kérdés

Ez csak egy jövőbeni terv, nem mostani.

A párom úgy nőtt fel, hogy állatot nem tarthatott, mindennek ragyognia kellett stb.

Szereti az állatokat, bár a nagyobb kutyáktól fél.

Az ismerősei kutyáját, macskáját megsimogatja.

Leginkább attól tart, hogy milyen lesz egy állattal együtt élni.

Neki ez szokatlan lenne, nekem nem.


Mikor megismerkedtünk, akkor is volt kutyám. Nagyon igyekszik, hogy szeresse őket, de nem egyszerű. Ezért nem is hibáztatom.


2016. okt. 1. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

ha konfliktust akarsz úgy, hogy úgy veszel kutyát, hogy ő nem akar, akkor gratulálok, a ti kapcsolatotok se lesz hosszú életű


egyébként meg milyen kérdés ez már: "Vennél úgy kutyát, ha a párod nem szeretné, hogy legyen kutyátok?"

ennyire önző egoista nem lehetsz?

2016. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Én addig nem adnám fel, míg bele nem egyezne, hogy legyen kutyánk, bár én el sem tudom képzelni úgy az életem, hogy nincsenek körülöttem kutyusok.
2016. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Én az elején tisztáztam a jelenlegi párommal is ,hogy volt,van és lesz is kutyám. Lakásba,ráadásul Pitbull. Nincs vele gondja,szereti.

Beszéld meg vele.

2016. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1# mikor megismert, kutyás voltam. Pontosan tudta mit vállal. :)

A kutyákkal egyébként nincs baja, csak azt nem tudja elképzelni hogy ő olyan lakásban éljen ahol kutya is van.

Ezt meg ugye meglehet szokni.


Azért írtam, hogy jövőbeni terv, mert nem 2-3 hónapon belül lenne kutyánk.

Nem akarom ráerőltetni, de nagyon örülnék ha nem kéne választanom közte és a kutyám között.

2016. okt. 1. 18:05
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyes, te miről beszélsz? Írja, h a párja szereti az állatokat, és leginkább csak attól tart, hogy "milyen lesz egy állattal együtt élni". Tehát a párja amúgy hajlik rá, meggyőzhető, csak az ismeretlen, új helyzettől fél. Meg a nagytestű idegen kutyáktól, de ez nyilván kiküszöbölhető, ha kistestűt keresnek, vagy kölyökkutyát fogadnak örökbe, aki vele nő fel, tehát nem fog félni. Az utolsó mondat egyben a válaszom is a kérdésre.
2016. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
nem, utálom a kutyát. panellakásban meg végképp nem tartanék kutyát
2016. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6# a "nem" is elég lett volna. Az, hogy utálod a kutyákat, senkit se érdekel. :) :) :)
2016. okt. 1. 18:21
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

#6

A kutyák is utálnak téged!

2016. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekünk mindig volt kutyánk gyerekkoromban, ennek ellenére félek tőlük, úgyhogy megértem a barátod húzódozását is.

A helyedben csak úgy nem állítanék oda egy kutyával, csak miután megbeszéltem vele, hogy jöhet.

2016. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszéltünk róla, de mindig azt mondja, hogy ő nagyon igyekszik megszokni a kutyás életet.
2016. okt. 1. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!