Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok lenni senki rabszolgája?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy érzem, hogy a legtöbb férfi egy csicskát lát a nőkben.

Nem akarok gyereket nevelni egy férfi mellett társas magányban, és nem akarok a takarítónője lenni.

Ugyanis sok pasi ezt csinálja, ha hosszabb távú a kapcsolata.

Megszokja, hogy minden a feneke alá van rakva, mosva, főzve, takarítva van rá, nyugodtan megcsalhatja a feleségét/barátnőjét.

Kényelemben van, mert ez neki jár, közben le sem szarva azt, hogy "szeretlek" címszó alatt használja ki a másikat.

Aztán van egy másik kimenetele is a kapcsolatának, hogy vagy válás vagy egymás mellett élni boldogtalanságban.

Volt már párkapcsolatom és van is, de egyik sem győzött meg ezeknek a dolgoknak az ellenkezőjéről.

Önfényezés nélkül mondhatom, hogy én mindig megtettem mindenkiért mindent, nem csak a saját érdekeimet néztem, de nem éreztem azt, hogy meg lennék becsülve legalább egy kicsit is.


A kezdődő párkapcsolatok szépsége csak egy álca, és hosszútávú kivetülése annak, hogy a nő majd egy alárendelt szerepet kapjon a férfi mellett.


Nem, nem vagyok feminista, pont telibe szarom ezeket a magasröptű elveket, szimplán csalódott vagyok minden téren, és nem tudok megbízni senkiben, mert szerintem minden férfi csak egy eszközt lát bennem, és ezt nem szexuális téren értem, hanem szellemileg.


Van olyan férfi, aki egyenlő félként tekint a párjára és tiszteli?

Vagy van egyáltalán olyan, aki képes tenni a másikért?


2016. okt. 3. 15:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

8:

Te meg ..., mert nem érted amit írtam.


Megcsinálom a ház körüli munkákat? Oké.

Hazamegyek és foglalkozom a gyerekekkel? Oké.

Érdekel a feleségem boldogsága? Oké.


Nekem ezek mind jók! Ezek rendben vannak! Arról a fajta papucsságról beszéltem, amit a kérdező is írt, hogy már szinte a nő irányítja a családot a férfi helyett, meg hogy mindent 50-50%-ban akarnak az emberek egymás között elrendezni, különben nincs "egyenlőség" és valaki "rabszolga". Nekem csak ezzel van gondom.

2016. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%

"mindent 50-50%-ban akarnak az emberek egymás között elrendezni"


Miért, szerinted az rendben van, hogy apuci megcsinálja a gyereket, felelősséget alig akar érte vállalni, ha igen, akkor is, mintha a fogát húznák, anyuka otthon marad a gyerekkel, de mire apa hazaér, legyen kész a vacsora, csillogjon-villogjon a lakás, a gyerek megfürdetve és kussban csucsukáljon, hogy azért apuci még egy cummantást is kapjon. És ő? Mit tesz bele a pénzen kívül? Semmit. De akinek a felesége kitartott, az szerintem baromira át sem látja ezt a helyzetet.

2016. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

11-es, én nem azt akarom, hogy papucskodjon vagy tutyi-mutyiskodjon a párom, hanem azt, hogy adjon és tegyen maximum annyit, amennyit én.

A kettő között óriási különbségek vannak.


Vagy neked papucs az, aki törődik a párjával, kommunikál vele, esetleg ha megkérik valamire, akkor megteszi?


Ez szörnyű lehet!


Számodra milyennek kell lennie egy párkapcsolatnak?

Mert a megnyilvánulásaidból nézve, nem egyenrangú félnek tekinted a barátnődet, az is holt biztos.

2016. okt. 3. 16:56
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező!Nekem is ilyen problémám van. 7éve vagyunk együtt. Hulla fáradtan hazamegyek (könyvelő vagyok) és elvárja, hogy minden este finom vacsorát teremtsek az asztalra, és olyan tisztaság legyen, amibe senki nem tud belekötni.

Imádom én is a rendet, meg meg is csinálom amikor időm engedi. DE párom füle botját nem mozdítja..Szerinte ez nem az ő dolga...Persze a szennyest ledobja a földre (nem a szennyeskosárba,ami pár méterrel odébb van), cipővel bemegy a konyhába, mert valamit ottfelejt és nincs kedve levenni a cipőt stb.

Fárasztó nagyon, én már nekem is full elegem van!:(

Ha meg szóvá teszem, vagy éppen nem csinálom meg, akkor hisztis hárpia vagyok a szemében..

2016. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Beszéld meg a barátaiddal, vagy olyannal, akivel élőben tudsz találkozni. Nem értem minek kellett ide ilyen provokatív hülyeségekkel teleszórt kérdést kirakni.


Olyan a modorod, mint egy menstruáló idegbeteg elviselhetetlen hárpiának.

2016. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15-ös, na épp erről beszélek, hogy az ilyen mentalitású férfiak vannak felháborodva, ha néhanapján empátiát kéne tanúsítania a párjával szemben, ha annak valami gondja, baja van.
2016. okt. 3. 17:23
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

12-13:

Amiről én beszélek:


"Jaj, a párom nem csinálja meg a mosogatás felét. Jaj, a párom nem főz minden második napon nekünk. Jaj, a párom nem porszívóz fel minden második alkalommal mint én. Jaj, a párom nem hozza haza minden második alkalommal a gyereket a suliból."


Erről beszélek, amikor undorító módon MINDENT pontosan 50-50%-ban akarnak felosztani a felek. Nincs az mondjuk, hogy "Oké, te jobb vagy főzésben, úgyhogy főzz inkább te." "Oké, én jobb vagyok a ház körüli munkákban úgyhogy azokat inkább én csinálom." "Oké, én körbetakarítom a házat, amíg te túlórázol" "Oké, én kétszer annyit keresek mint te, úgyhogy csináld te a házimunka többszörösét, mint én"


Ezekre gondoltam. Nem az az egyenlőség és modernség, hogy az emberek mindent centire kimérve felesben csinálnak. Hanem hogy azt csinálja mindenki, amiben a jobb és ezek általában kb felesben jöjjenek ki összességében.

2016. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Én sem a centire pontosan kimért 50-50%-ról beszéltem!


Hanem arról, hogy a férfiak többsége leszarja, ha a felesége/párja kezd kicsit megroppanni a házi munkától vagy rossz napja van, mert mindent ő intéz és egy rohadt mondatot nem kap a kedves párjától, hogy "Mi történt ma? Mi újság?"

És nem mondhatja azt, hogy légyszíves most megcsinálod ezt nekem, ha megkérlek?

Mi a válasz? "Nem, annyira unom, hogy egy hisztis, menstruáló hárpia vagy!"

Ahogy azt a kedves egyik válaszoló is konstatálta.

2016. okt. 3. 17:37
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon jól látod a helyzetet. Valóban létezik a párkapcsolat kezdeti beetetés.

Az a helyzet, hogy a férfiak többsége így lett nevelve vagyis nemnevelve. Ritka közöttük a dolgos.

De ha a nő elég rafkós, akkor talán rávehetőek a segítségre. :)

2016. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, akkor ne legyél! Keress olyan pasast, aki nem igényli hogy moss-főzz-takaríts rá, mert ő ezt mind megoldja.

Viszont jó ha előre felkészülsz válaszokkal az olyan jellegű kérdésekhez, hogy "és akkor te voltaképpen mit is adsz bele a kapcsolatba?"

2016. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!