Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megcsalt.1 hetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalt.1 hetet adtam neki hogy a cuccait elvigye tőlem de nem hajlandó. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Féléve az én lakásomban lakik, de miután megcsalt, mondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó tovább együtt lakni vele, ezért, az anyjáékhoz ment lakni ideiglenesen, mert máshova nem tud menni.. A cuccait viszont nem hajlandó elvinni. Összeszedtem midnent és 2 dobozba bele tettem. Már írtam neki, ha nem jön értük, felteszem valamelyik hirdető oldalra a cuccait, de arra se reagált semmit. Az korrekt részemről ha felszólítás után eladom a cuccait?

2016. okt. 3. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

Légy rendes, még ha nem is érdemli meg. Zárd le a dobozt, tedd el, hogy ne legyen szem előtt, aztán majd lesz valami.


Értem, hogy jó lenne a bosszú, de szükséged van a cicaharcra? Ha férfiként méltósággal viseled a helyzetet, talán rájön kit veszített el, és hidd el, az mindennél jobban fog fájni neki, mint az, hogy eladtad a bugyikat a vaterán.


A kilakoltatás teljesen jogos. De tégy ahogy jónak látod, ha attól elégtételt érzel, hogy eladod a cuccait, tedd.

2016. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Elviszed a házukig aztán odateszed az ajtóba. Vagy otthagyod vmelyik szeretetszolgálatnál, oszt ennyi.
2016. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Srác, vidd el neki te és mond meg, hogy "elérted amit akartál, végeztünk, szia". Majd menj el. Ha ekkor sem rohan utánad akkor nem való hozzád.


A cuccait meg ne add el, az elég nagy parasztság. Vidd el neki, rakd le elé, majd menj el.

2016. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se dobd ki vagy add el. Vagy vidd el a házukhoz és hagyd ott valahol, vagy rakd el szekrény aljába és majd egyszer eltűnik. Nem kell lesüljedned az ő szintjére.
2016. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Legyél úriember!

Jogilag eladhatod, de most ez mire lenne jó?

Add fel neki postán és kész.

2016. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%

Én is elvinném neki.

Ne süllyedj le tényleg az ő szintjére.

2016. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!