Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan kezelitek le, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek le, ha a parotok egy ellenkező nemű ismerosevel fut össze a jelenletetekben, akivel mondjuk regebben meg be is jöttek egymasnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk szinhazban, buliban, stb? Mennyire erdemes kifjezni ilyenkor mondjuk egy csokkal, hogy tudja a vetelytars, mi a szitu? Mit reagalnatok mondjuk, ha atkarolja az ismeros a parotokat, mikor puszit ad neki?

2016. okt. 3. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Általában vagyok annyira biztos magamban és a kapcsolatomban, hogy ne érezzem magam veszélyben egy azonos nemű miatt.

Szívás, ha folyton versenyezni kell.

2016. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez attól függ, hogy a párom hogyan reagál. Azt várnám el, hogy Ő tudatosítsa abban a régi ismerősben, hogy esélye sincs, nem lehet még csak vetélytárs sem. Ha nem teszi, én tenném meg, de utána tuti lenne egy-két szavam a páromhoz négyszemközt..

Az átölelős szituért azért beszólnék annak a régi ismerősnek. Nem durván, csak hogy érezze mi itt a tényállás..

2016. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Atolelni nem olelheti at. Szepen lefejtenem a paromrol aztan behuznek neki egyet. De a parom nem olelne vissza mas noket plane nem a jelenletemben :) Az osszefutassal meg egy kis szovaltassal nem lenne bajom.
2016. okt. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. Gondolom bemutat neki, hogy én vagyok a párja.

Innentől nincs kérdés.

Az, ha átöleli, nem érdekes, nem padlóznám ki az ürgét,

mert az az én szégyenem lenne, meg nem épp inteligens

viselkedésre vallana. Lehet pont azzal lökném el magamtól.

2016. okt. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Mivel nem vagyok teljesen primitív, mint a hármas válaszoló és emellett bízom a kapcsolatunkban, nem tennék semmit, kedves, udvarias módon köszönnék a hölgynek.

Nem tartom tragédiának, ha valaki ad egy ölelést köszönéskor és nem látok senkiben vetélytársat. Ráadásul mindig bemutat a párom, szóval miről is beszélünk? Ez a "most körbepisilem a pasit, hogy megmutassam, hogy az enyém" viselkedés végtelenül szánalmas, annál szánalmasab már csak az a viselkedés, amit a hármas ír.

2016. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi különös, úgy tekintek rájuk, mint bármelyik régi ismerősére. Ráérek akkor ugrálni, ha láthatóan még mindig tetszenek egymásnak.

Volt olyan lány a férjem múltjából, aki a kolléganője volt, próbálkoztak, nem jött össze, de a kapcsolatot tartották. Később ez a lány szerzett nekem munkát ott, ahol ő dolgozott. Azóta is nagyon jóban vagyunk. Köztük már kb. semmi vibrálás.

2016. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pusziadás közben átkarolás sztem teljesen normális dolog... most amiatt, hogy nem a haverja barátnője, hanem egy neki régebben tetsző lány karolja át, miért vágjak be műhisztit? Plusz ez a jaj, előtte nyilvánosan csókolgassam a párom... van még tartásom, nem vagyok egy hisztis liba, tudok viselkedni nyilvános helyen. Aki színházban ehhez folyamodik, az egy neveletlen turha p.csa. Plusz ha még mindig bejön neki, játszhatom a fejem órákig is, a műcsók meg a kényszeres ölelgetés ellenére is őt fogja választani.
2016. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kedvesen mosolyognék, és mellette finoman kifejezném, hogy mi a helyzet.. kézfogás, belekarolás, esetleg karsimítás... csak diszkréten :D


24n

2016. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!