Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok veletek is előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok veletek is előfordult már hogy egy csaj 1-2hét vagy hónap beszélgetés után hipp-hopp felszívódott?

Figyelt kérdés
Vagy olyan eset hogy találkoztál vele és meglopott?
2016. okt. 4. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
olyan is volt, hogy lebeszéltük a randi, helyét, idejét.. és azon a napon, még mielőtt elindultam volna felhívtam, hogy oké e a részéről... nos a telefontját se vette föl.
2016. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát eddig úgy kb. 100-200 alkalommal volt ilyen. Bosszantóbb az mikor "nem is volt létező személy csak a tahók szívattak engem".


Lopni neem tudnak tőlem. Úgy védem a pénzt mint egy zsidrák és úgy a tárgyakat mint egy cigó.

2016. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

# 10: Én nem vonom kétségbe, amit mondasz, de azért elképzelhető, hogy mégsem vagy olyan szórakoztató, mint amilyennek magad gondolod.

Amúgy meg ki tiltja meg, hogy mielőbb telefonon is beszélgess, találkozz valakivel? Hidd el, aki komolyan akar ismerkedni, attól nem zárkózik el, aki viszont csak unaloműzésre, egolegyezgetésre használja az ismerkedési oldalakat, azzal meg úgysem érdemes kezdeni.

2016. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jaja de inkább nőről van szó 37 éves. Több hónapig chateltünk, majd tali, majd felszívódott, majd ismét jelentkezett, majd ismét felszívódott.

Nyilván tisztában vagyok vele hogy akkor jelentkezik mikor unatkozik, vagy panaszkodni akar kicsit. Erre szokták mondani hogy lelki szemetesnek használ.

Nem zavar, elbeszélgetünk, úgyis sokat unatkozom én is. Komolyabb amúgy sem lenne a dologból.

2016. okt. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt, a legtöbb esetben, ahol nem én kosaraztam ki a lányt, vagy nem jöttünk össze, ott ez volt a forgatókönyv - elég kevés nő van, aki korrektül és egyenesen felvállalja, hogy bocs, de mégsem.


De olyan is volt, hogy felszívódott, majd hetekkel / hónapokkal később jelentkezett, de mivel úgy kezdte, hogy bocsi, aktuális-e még nekem, ezért válaszoltam - mire újra azonnal eltűnt...


Meg persze ezek után olyan is, hogy felszívódott, majd jelentkezett (és elnézést se kért), mire még a kulturáltság keretein belül, de elég lényegretörően elküldtem a manóba, hogy kicsit gondolkozzon már azon, hogy vajon ezek után ugyan miért is venném komolyan.

2016. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!