Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámunt? Megcsalna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hete nem feküdtünk le a párommal. 10 hónapja vagyunk együtt eddig rendben ment minden. Most is minden rendben van úgy érzem szeret és én is szeretem de ez kicsit furcsa. Szerintetek mi lehet az oka? Beszélgetünk mindig sokmindenről a kommunkikáció nem probléma, de ezt nem merném megkérdezni tőle. Srácok szokott lenni nálatok ilyen hullamvölgy mint a csajoknál? Hogy nincs kedvetek vagy ilyesmi....


2016. okt. 4. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se fekszem le a párommal mégse csalom meg.Egyszerűen nem kívánom.
2016. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hosszabb kapcsolatban teljesen elképzelhető, de 10 hónap után talán kicsit korai. Mármint az, hogy két hétig nincs kedve.


Sok oka lehet, de ezt csak úgy derítheted ki, ha rákérdezel. Nyugodtan lehet erről beszélgetni. Lehet, hogy rádunt vagy megcsal, de az is lehet, hogy mindig ő kezdeményez és már nincs kedve hozzá, vagy nagyon inaktív vagy szex közben és azt gondolja, hogy nem igazán jó neked.

2016. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
!!! K O M M U N I K Á C I Ó !!!!
2016. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mered ezt megkérdezni tőle? Amikor kezdeményezel (ugye próbálsz, és nem csak várod, hogy majd ő?), akkor mit reagál, elutasít?
2016. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tény hogy keveset kezdeményeztem. Ebben lehet igazatok van.
2016. okt. 4. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Komoly probléma akkor van, ha te kezdeményezel, de ő elutasít.
2016. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem utasitott el soha. En sem ot csak ha oka volt de azt meg is mondtam es megertette mindig.
2016. okt. 5. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!