Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szereti a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szereti a párját, megcsalná? A megcsalás tervezése, konkrét kigondolása minek minősül? 22L

Figyelt kérdés
Vélemények???
2015. márc. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
igen nem szép dolog! hátlátod
2015. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretem miért csalnám meg? Nem okoznék fájdalmat neki főleg ha kiderülne. Na meg bűntudatot magamnak. Szóval ha nem jó a kapcsolat akkor vége és úgy mással bármi és így a lelkiismeret is tiszta.
2015. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hűség fontos egy kapcsolatban, legyen az akár barátság, akár szerelem, akár szülő-gyermek, stb.


A hűség nem azt jelenti, hogy nem dugsz mással, vagy hogy nem fantáziálsz róla, hanem azt, hogy hű vagy a partneredhez, vagyis kitartasz mellette, és nem vezeted félre, illetve nem cselekszel szándékosan ellene.


Ha a te párod nem bánja, hogy másokkal szexelsz, akkor ez nem számít hűtlenségnek, ha pedig bánja, akkor nagyon is annak számít, és erkölcsileg elítélendő. Ennyire egyszerű, nem kell belekeverni semmi egyebet. Egyszerűen legyél hűséges, azaz ne tegyél olyat egy kapcsolatban, amit kifogásolnál, ha a partnered megtenné veled.

2015. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7éve élettársam van..szar már évek ota..mégsem csaltam meg.. 32ffi
2015. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem a megcsalást. Ha szeretek valakit, akkor vele szeretnék lenni, ha meg valakivel nem jó akkor szakítok vele és nem csalom meg
2015. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!