Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom önimádóvá vált vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom önimádóvá vált vagy csak nincs jobb dolga ennél?

Figyelt kérdés

Üdv :)

Ami azt illeti, már 3 éve együtt vagyunk ebből 1,5 éve élünk együtt. Most mind a ketten egyetemre járunk és vannak már konkrétumok a jövőnkkel kapcsolatban.

A problémám az lenne, hogy ő alapból mindig sokat foglalkozott a kinézetével, amivel nem is lenne baj, csak már kezdi egy kicsit túlzásba vinni. Pl 5x megnézi magát mielőtt megyünk valahova, túl sok időt tölt azzal, hogy a haját az ő "ízlésének" megfelelő legyen (az elmúlt időszakban sokszof változtatott a haján). Ami pedig - számomra a legröhejesebb, hogy - a legújabb dolgokat illeti. Mindig mutagatja magát, hogy kockahasa van és ezalatt konkrétan azt értem, hogy bármikor póló nélkűl mutatkozik előttem akármikor.

Megjegyzem, két 20 éves emberek vagyunk, szóval elvileg felnőttek, de barátom viselkedése aggaszt. Sosem szerettem volna egy olyannal lenni, aki be akar állni az éppen aktuálos divatot majmoló emberek közé..


2016. okt. 6. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én még az elején szóltam a páromnak, amikor erre utaló jeleket vettem észre, hogy én úgy szeretem, ahogy van, és ha változtat magán, az rosszul esik, mert akkor nem nekem akar tetszeni... (és nem is magának, mivel a megismerkedésünkkor még nem ilyen volt). Ő szerencsére felhagyott a legtöbb szépítkezési szokásával, csak pár maradt meg (de azok már a kapcsolatunk elején is megvoltak).
2016. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Irigyellek, h jo pasid van.

Amugy meg dicseretre vagyik. Onigazolasbol mutogat.

N

2016. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!