Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy barátja, aki lányból van. Elvileg 10 éve barátok. A kapcsolatunk elején kértem a kedvesem, hogy mutasson be a csajnak, ha neki fontos, akkor szerrtném megismerni. De a lány hárított, nem akart velem találkozni.

A barátom munka után elment vele moziba, iszogatni stb... mig engem nem vitt sehova, nem csináltunk közös programot. Mostanság kitalál olyanokat, hogy nagyon fáradt, nem akar szexelni, reggel korán kel meg ehhez hasonlókat.

Mivel furcsán viselkedik, gondoltam megnézem a fészét. Ott volt a csajjal való beszélgetése, hogy találkoznak aznap, de nekem azt mondta, hogy a főnök megy, ezért fog késni. Aztán megváltoztatgatja a jelszavát azóta, a lánnyal amit beszél sms-ek eltünnek, a hivásinfóból is eltűnt..ja, de mielött törölte még találtam egy olyan sms-t, hogyha tangaban vagy átmegyek segítek takarítani...ez normális, barátok között???? Mondtam neki ezekután, hogy Én ezt befejezem, nem folytatom. Vagy Ő, vagy Én. És persze nem mondott le a csajról.

Jól érzem ugye, hogy több ez barátságnál?


2016. okt. 6. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Azonnal.
2016. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugy at vagy b*szva, ahogy csak nem szegyelli a parod, hogy atb**szon.
2016. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De egy undorító féreg! Szakíts vele!
2016. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban féreg. De te is megérsz egy misét. Ennyire nem lehetsz ostoba. Mi még itt a kérdés? Valaki a semmire hisztériázik, más meg azt se veszi észre ha épp mellette dug valakit a pasija. Szerinted nem k.urva mindegy hogy lefeküdt e vele (már)? Vagy neked ez igy ok hogy sehova nem mentek ellenben a csajjal tölti minden szabadidejét? Mekkora balek vagy...
2016. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar akkor egyertelmunek kellett volna lennie amikor a csaj visszautasitotta a takalkozast veled. Nem kizart hogy nem multbeli baratsagrol can szo, hanem kapcsolatrol amirol nem tudsz. Akik vonzodnak egymashoz azok nem varnak 10 evig. Nem tudom ti miota vagytok egyutt, de egyertelmu hogy a masik lany fontosabb neki es az is hogy nem csak baratsagrol van szo. Es amit az uzenetben olvastal az nem normalis.
2016. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barataim nagy resze fiu. De ilyet sose irunk egymasnak. Szoktunk viccelodni, de ilyet nem. Ezaek mar eros flortolesek. Meg az is gaz, h nem akarnak 3-an talLalkozni. A szabadido is gaz: h a lannyal tobbet van.

N

2016. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon durván egyértelmű. :D
2016. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a leírtak alapján te is tudod a választ. Ne hagyd magad megszégyeníteni! A helyedben azonnal kidobnám.
2016. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fru_ ***** válasza:
Ja, ez onnan gáz, hogy nem mutatott be titeket egymásnak, a hazugsággal meg már vége is a történetnek.
2016. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!