Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezen segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés

A barátommal nem lehet normálisan beszélni a problémákról, az érzelmekről, egy olyan időszakunk is volt, amikor emiatt szét is mentünk.

Újra együtt vagyunk és így rá pár hónapra a múltat visszanéve nem tudom hogyan mondhatnám el neki a bajaimat. Félek, hogy egyáltalán nem érdekelné, megint csak bezárkózna a nyíltságomtól és ha az érzelmekre kerülne a sor, akkor néma csend fogadna. Meg tudok nyílni másoknak, de neki félek, mert úgy érzem néha, hogy neki teher lenne ha beszélgetnénk komolyabb témákról, kettőnkről is. Az a baj, hogy most már képtelen vagyok tovább hallgatni. Mégis ha belegondolok, hogy elkezdek beszélni neki és ő csak legyintve egyet, megint csak nem foglalkozik velem, akkor belesajdul a szívem.

19L 20F


2016. okt. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és őszintén beszéld ezt meg vele. Mondd el neki, hogy ez neked igen is fontos, és szakadékot érzel emiatt. Ha megérti és meghallgat, foglalkozik vele, akkor hajrá, ha nem, akkor alkalmatlan felnőtt párkapcsolatra.
2016. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


"Csak olyan problémával gyertek hozzánk, aminek megoldásában a segítségünket kéritek. Erre vagyunk valók. Szimpátiáért ott vannak a barátnőitek."

2016. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ezt is olyanok írták (felettem lévő link), akik nem értenek a nőkhöz.


1-es voltam.

33F

2016. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Nem is kell, mivel - ha jól megfigyeled - ez a "lista" a férfiakról szól.

2016. okt. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belesajdul a szíved, de valamiért csak összejöttél vele... Jó így neked egy ilyen kapcsolatban, ahol nem beszélhetsz az érzelmeidről? Ahol nem élheted meg azokat a pároddal? Én nem bírnám! Inkább lennék egyedül, vagy valaki olyannal, aki még ha nem is érzi ugyanazt, de fontos neki, hogy én boldog legyek és képes értem az érzelmeimmel is foglalkozni.
2016. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!