Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h érzelmileg még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h érzelmileg még függők az előző kapcsolatomtól?

Figyelt kérdés

Párom ugymond tökéletes, mindent megtesz értem, szeret. De a pasi akivel voltam előtte, nem volt igazi kapcsolat,nem jöttünk össze mert féltem a kapcsolat jövöjétől, korkülönbség és család miatt féltem h nem fogadtak volna el minket, és nem is tudtam benne igazán megbizni.


De mivel nincs sok tapasztalatom, és tudta h naiv vagyok, mindenféle szöveggel etetett h én vok neki az igaz meg stb.. Jó volt vele a szex,és az előzőhöz való "érzelmi" kötödés miatt párommal nem tudom és nem akarom élvezni a szexet.


Vele család téren minden tökéletes, lelkileg is általában egy hullámhosszon vagyunk,bár jópárszor veszekszünk. Gyereket mernék neki szülni,de nem tudom lezárni az előző kapcsolatot. Tudom h nem lehetne semmi már abból,de mégis minden percben arra a pasira gondolok. És ő azt hiszem h jól elvan más nőkkel. Már abban az időben is mikor ismerkedtünk a badoo-ra,megdugnad.com-ra regisztrált, bár azt mondta hülyeségből.



2016. okt. 6. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked kötelező lenne elolvasni ezt a könyvet:

[link]


A helyzet röviden az, hogy van egy tudattalan sémád (valószínűleg gyerekkorodból, a szüleidhez fűződő viszonyodból fakadóan), ami miatt a valós, működő párkapcsolattal nem tudsz mit kezdeni. Arra vágysz, akivel "külső" tényezők miatt nem lehetsz együtt, őt idealizálod. Egy ideálhoz pedig egy élő, hús-vér ember SOHA nem tud felnőni. Ha egyedül nem tudod tudatosítani az okokat, érdemes szakember segítségét kérned, mert ha ez így marad, akkor a büdös életben nem lesz működőképes párkapcsolatod senkivel.

2016. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!