Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat idegesítem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat idegesítem, ha kedvességre kérem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kis közvetlen személyiségem van.

Sosem taktikázom. Ha éppen megölelni van kedvem, vagy hozzá bújni, azt teszem.

90%-ban én szoktam őt simogatni filmezés közben meg alvás előtt. Sokszor oda dugom elé a lábamat(tudja, hogy ilyenkor célzok, hogy megmaszírozza:D), elkezdi, de látni rajta, hogy semmi kedve. Megkérem, hogy nem cirógatna-e egy kicsit? Látni, hogy semmi kedve, és abba is hagyja rögtön. Ha én abba hagyom a simogatást, általában rázza magát, hogy ne hagyjam abba...ha én teszem ezt viccből, akkor közli, hogy em simogat mert kényelmetlen neki a pozíció.

Sokszor odaugrok elé, hogy megöleljem, erre gyorsan letud és megy tovább a dolgára. Ha meg olyan napom van, hogy ezeket nem teszem, mindig megjegyzést tesz, hogy mi bajom, és ő bújik egy csomót...ez mi?

Sose voltam a taktikázás híve, ne kelljen már mindig ridegnek lennem ahhoz, hogy ő bújjon.

Mondta nekem, hogy az előző barátnőinél sose volt ilyen bújós meg puszilgatós, mint nálam...

gondolom nem ez a szeretetnyelve...de akkor meg ha nekem nincs kedvem, miért jön?

Ebben nem látom a logikát...amikor meg megörülök, akkor megint átvált abba, hogy neki nincs nagy igénye ehhez.

Ha nem bújok alvás közben, akkor mindig, még ÁLMÁBAN is közeledik, bújik, oda nyomja az orrát az enyémhez. Ha én igénylem, és bújok esténként, akkor az kényelmetlen.

Már beszéltem vele erről, véleménye szerint ez nincs így. Pont... :D


2016. okt. 7. 12:08
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szerintem hozzászokott ehhez és nem kezdeményez, mert te kiszolgálod magad úgymond. És hiányzik neki, amikor nem teszed, úgyhogy kénytelen ő kezdeményezni.
2016. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2016. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Amióta leállok pasikkal is beszélgetni, nem csak vele, jobb lett.
2016. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!