Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kapcsolatunk, egyik estére volt mindkettőnknek programja, végül az enyémet lemondták. Azt mondta, hogy akkor menjek vele, legalább megismerem a barátait. Bár egy közeli barátjával már találkoztam, tökre örültem neki. Szóval ott volt a párom, 2 srác meg egy lány. Nem tudtam nem észrevenni, ahogy a barátom a lányra néz, nem is tudom, talán az áhítat a legjobb szó rá. Nem olyan lánynak tűnik, akire nagyon féltékeny lehetek, persze szép, meg vékony, de szolidnak, visszafogottnak tűnik. Túléltem az estét, aztán puhatólóztam az egyik barátjánál, hogy honnan ismerik egymást. Megtudtam, hogy több, mint 10 éve, sok mindenen mentek keresztül, barátok voltak összejöttek, szétmentek, a barátom sokáig próbálkozott még nála. A legfontosabb, hogy semmiképp ne várjam, hogy ne találkozzanak egymással, mert ők négyen barátok és kész. Ez nekem rosszul esik és fáj. Eleve nagyon nehezen nyílik meg nekem a srác, a múltjáról szinte semmit nem tudok, és akkor még itt van ez a négyes, ezzel a lánnyal, és én teljesen kirekesztve érzem magam. Mi a fenét csináljak? Nyissak feléjük? Viseljem el, ahogy erre a lányra néz, vagy úgy esélytelen az egész ahogy van? 24l, 25f

2016. okt. 8. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Muszáj lesz elviselned, ha vele akarsz maradni, tekintve, hogy a barátaitól nincs jogod elszakítani.
2016. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Három hónapja vagytok eggyütt,és nem nyilik meg feléd?

Ha a lánnyal csak tényleg barátok,akkor nincs amiért agodnod,de én sosem hittem abban hogy ha valaki egyszer,eggyütt volt a végen olyan szoros barátság alakult volna ki.És ha csak barátok akkor mért nézi a lányt?én nem tudnám elviselni a barátom mást néz,akkor az milyen barátság?Lehet hogy még nem tudta teljesen elfelejteni a lányt?A barátod mért nem mondta el neked ,hogy volt köze a lányhoz?na látod itt látszik,hogy valami nem stimmel.

2016. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg "úgy néz rá", akkor te mindig a második maradsz.

Lényegtelen, hogy te , szebb, nyitottabb, stb vagy.

2016. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez elég ok lenne ahhoz, hogy szakítsak vele.

A barátaitól nem tilthatom el. Nem vagyok szemét de elviselni, hogy az exre úgy néz...na azt már nem!

2016. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

En nyitnek a lany fele is. Baratkoznek vele. Aztan csak nem csapja le eloled a baratodat. Ha valamennyire osszebaratkoztok biztos lesz egy kis buntudata, hogy neki meg meg mindig tetszik a baratod. Es a baratoddal is erosisd a kapcsolatodat.

Majd a csajszi ha latja, hogy jol elvagytok csak lemond a fiurul.

2016. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Hát van akinek az .exe, de én jobban kedvelem .avi-t és .jpg-t.
2016. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem árul el. Nem mondja el hogyan találkoztak, vagy hogy miért szakítottak. Tőmondatban válaszol, ha róla kérdezem. Nem tudom miért kell titkolózni. Legszivesebbn tényleg hagynám, de szeretem őt. Teljesen kirekesztve érzem magam, biztos vagyok benne, hogy valamit nagyon titkolnak.
2016. okt. 8. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2016. nov. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!