Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki nem szivesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem szivesen sze-el a párjával, mert mást szeret?

Figyelt kérdés

Kicsit irtozok a szextől a párommal nem akarok, dehát házasok vagyunk,ugyhogy az meg alap a kapcsolatban. Pár éve megismerkedtem egy férfival ő szexuálisan pont az akire vágyom. Kapcsolat nem lehetne belőle mert ott a családja. De nagyon rossz h a páromat éretlennek tartom ilyen szinten,és a másik pasival kiélhetném a vágyaimat.


Párommal amúgy türhetőnek mondhatóak a dolgok, izlésünk, véleményünk hasonló, családjaink is elvannak egymással,nincs vita. De már korban ott vagyok h kéne gyerek, párom is nyaggat vele, de én még igy nem teljesen akarok. Szeretnék,de ha nem élném ki magam szülés előtt (csak egy emberrel akarom) akkor félek mi van ha később megbánom.


Az a másik pasi viszont lelkileg nem hiszem h hozzám való kicsit nagyképű,nem hiszem h olyan jószivű inkább önző, és nem olyan bátor, én meg ezeket szeretem egy pasiban. A szex viszont müködne. De csak egy szexért nem hagyhatom el a párom. Viszont gyerek is már jó lenne. Kicsit felemészt ez a helyzet,nem vagyok elég erős hozzá,h kibirjam.



2016. okt. 9. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Es akkor ilyen gondolatokkal pontosan mi a joistennek is hazasodtal ossze ezzel a ferfivel?
2016. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Sajnálom a férjed.

Hagyd el, jobbat érdemel.

2016. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

jaaja, szívás, hogy ilyen társadalmi elvárások vannak, és az egyéni szükségletek le vannak húzva a wc-n, csak felelj meg mindennek és mindenkinek.


Úgy látom tudod a szabályokat, ha félrekeffentesz valószínűleg vége a házasságodnak.


mindenképp kell beszélned a pároddal, mert már ugyan miért ne élhetnéd meg vele a vágyaidat? Fel kell vázolni a problémát, és együtt megoldani... ERRŐL SZÓL A HÁZASSÁG!


Esetleg arról is lehet beszélni, hogy pontosítsátok a szabályokat.

Vagy ha minden kötél szakad, akkor módosítani, olyanra ahol mindenki félrekeffenthet amikor úgy van vágya, hiszen ez a kapcsolat csak kettőtökre tartozik, olyan szabályokat alkottok, amiben közös nevezőre juthattok, és az lehet bármi!!

2016. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy rakás xar, nem házasság. Ne szülj gyereket, mert nincs jogod elbaxni az ő életét is!

Az biztos, hogy a férjed el fog válni, ha se szex, se gyerek. Ha szülsz, akkor később váltok.

Jobb lenne most.

2016. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Bocs, de hogy akarod kiélni a titkos vágyaid, ha már azt se mered leírni, hogy szex!?

Miért nem a férjeddel éled meg? Tíz pasiból kilenc még örül is egy kis extrának.


Éretlen pedig te vagy, ha azt hiszed, hogy a házastársak azért szexelnek, mert kötelező.


És három éve nedvesedsz egy házas pasira, aki jellemre egy gyökér. Ja, és nem is kellesz neki, mert ennyi idő alatt már megrakott volna.

Honnan tudod, hogy szexuálisan illik hozzád, ha nem volt semmi?! Hogy vele felszabadultan és gátlástalanul tudnád a szexet élvezni, ha a férjeddel évek alatt se sikerült?


Neked csak viszket a muffos, épp csak nem a férjedre.

Ásd el magad!

2016. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Pfejjj..
2016. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!