Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tetkót akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tetkót akar, de (többi lent)?

Figyelt kérdés

Én ellenzem a dolgot, nem szeretném, hogy "összefirkáltassa" a testét. Ráadásul nem úgy akar tetkót, hogy valamit szimbolizáljon vagy jelentése lenne, csak "keménykedésből". Beírta a Google-ba, hogy "manly tattoo" és most azok között válogat valami halálfejeset vagy hasonló ilyen "kemény vagyok" mintákat, közben ő meg egy full érzékeny, szeretetreméltó jellem, de a külvilág felé ezt nem mutatja.

Nektek mi erről a véleményetek?


2016. okt. 11. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Átgondolnám, hogy mit akarok ilyen embertől, aki képes menőzésből örökre módosítani a külsejét :D

A barátom is akar tetkót, de olyat, aminek köze van az életéhez, és volna jelentése. Így tök normális dolog, de ilyen random mintáknak nem örülnék. Persze tiltani nem tudnám, nem is akarnám, de rájönnék, hogy félreismertem, elég durván.

2016. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"szeretetreméltó jellem, de a külvilág felé ezt nem mutatja" Végülis ez azt jelenti, hogy képmutató, egy hamis képet mutat magáról a külvilág felé. Mondanám, hogy kétlaki, skizofrén, de akkor én lennék a csúnya. Ha egy ilyen dologban nem tudtok közös nevezőre jutni, akkor mi lesz később? Én átgondolnám ezt a kapcsolatot. Nem biztos, hogy ő a te párod.
2016. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Végülis ez azt jelenti, hogy képmutató, egy hamis képet mutat magáról a külvilág felé. Mondanám, hogy kétlaki, skizofrén, de akkor én lennék a csúnya"


Ez nem ilyen egyszerű. Én is alapvetően kedves, segítőkész, és érzékeny vagyok, de már megtanultam, hogy ezeket nem szabad csak úgy kimutatni mindenki fele. Közeli barátoknak, családtagoknak, és a páromnak nyilván igen, de a random emberek csak kihasználják azokat, akikben megvannak ezek a tulajdonságok.

(Ettől függetlenül nem is akarom a totális ellenkezőjét mutatni magamról, hogy hű de menő és kemény vagyok :D )

2016. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nem kell közel engedni senkit, de ne mutasson egy teljesen ellentétes képet magáról. Ez inkább valami mögé bújásnak tűnik. Akkor inkább mutasson semleges képet magáról.
2016. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!