Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek adtól mert valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adtól mert valakit oda költözik a másikhoz neki kell mindenben engednie?

Figyelt kérdés

A páromat amióta ismerem szinte feszt csak háborúzik velem az anyja is feszt azt fujja ( meg állás nélkül bele szól a kapcsolatunkba) hogy ne legyen papucs ő semmibe se engedjen nekem. És azzal jön hogy amiért én költöztem ő hozzá nekem kell ő hozzá mindenben alkalmazkodnom és engednem nem neki. És ő sose fog nekem meg hunyászkodni hát én se neki de még így is sokat türtem el neki pl nem szeretem ha puszilgatnak folyamatosan és nem beszél artikuláltan vissza kérdezek erre ordítva válaszol és neki áll feljebb ha rászolok miért mindig ordítva válaszol ha hallom csak nem értem. Erre azzal jön a pasiknak mély a hangjuk és alapból rosszabb neki mint a nőknek a beszéd ez butaság szerintem. És rengeteg mindenben hasonlít az anyjára meg az apjára sok rosszat átvett tőlük de nem akarja fel válalni hanem csak azt hallgatom hogy én mennyi mindenben hasonlítok az én szüleimre és bennem mennyi a hiba mikor én szólok azokért amik engem zavarnak folyton lázad érte és rám kiabálja azt hogy én költöztem ő hozzá és akkor már éljek boldogtalanul én fel válalom a saját hibáimat de ő meg sose képtelen rá.


Meg azzal jön hogyha már sok energiát fektetett belém akkor kellek aztán meg össze veszünk mert ő nem akar engedni és én se akarok engedni hogy akkor keressek mást ő is azt teszi.



2016. szept. 23. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Én fel nem fogom, ti miért vagytok együtt.

2016. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"akkor keressek mást ő is azt teszi."


Így járnátok a legjobban.

2016. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez már régen nem arról szól, hogy ki enged kinek.

Te nem szereted már ezt a pasit, ő sem szeret téged, csak kényelmesebb együtt lakni.

A szülei is utálnak téged, alig várják, hogy el tudjanak üldözni.

2016. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek adtól mert valakit oda költözik a másikhoz neki kell mindenben engednie?


És erre a válaszotok?

2016. szept. 23. 14:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális kapcsolatban nincs ilyen, ott kulturált módon közös megállapodára jutnak a felek, megosztják a költségeket és a feladatokat, egymáshoz kölcsönösen alkalmazkodnak, ha már szükség van rá. Teljesen függetlenül attól, ki lakik kinél.

Viszont a ti kapcsolatotok egyáltalán nem normális, hanem teljesen mérgező és beteg, semmi tisztelet, semmi szeretet, semmi megbecsülés. Konkrétan semmi értelme az egész vergődésnek.


Mi a nagy búbánatos francnak vagytok egyáltalán együtt, ha minden alapvető dolog hiányzik a kapcsolatotokból? Elképesztő, egyeseknek mennyire mindegy, milyen hányadék emberrel vannak együtt. Elvannak a szarban, elveszik maguktól a boldogság lehetőségét, hogy egy picit se legyenek egyedül, vagy elbújva a szánalomcsúcs "de szeretem" kifogás mögé. Mit lehet egy olyan emberen szeretni, aki úgy kezel, mint egy szaros rongyot? Attól még, hogy néha jól megdug és azt mondja, szeret, attól még ez nem igaz, ha szeretne, nem így bánna veled. Semmi önbecsülés, nem is lehet az ilyen embert tisztelni. Pont, mint nálad, kérdező.

2016. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tisztelitek egymást, akkor jobb búcsút inteni.

Egy kapcsolat nem arról szól, hogy ki költözött kihez, kinek kell engedni, meghunyászkodni(?).Ha már itt tartotok, akkor jobb külön folytatni.

2016. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy kapacoltban nem az a kérdés, hogy ki enged kinek, hanem hogyan tudnak boldogan élni.

Ja és kétszemélyes a dolog, anyuka nem játszik.

Szóval ennek vége... jobb ha mielőbb lelépsz.

2016. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, de ha te költöztél oda anyóshoz, akkor igenis neked kell alkalmazkodni!!!! De egyébként ez lenne a legkisebb probléma a kapcsolatotokban, ha nem lenne egy rakás sz.ar. Mi a fenének vagytok együtt????
2016. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Rákos lett a szemem a szöveged olvasásától. Adtól.
2016. szept. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
NEM AZ ANYÓSNÁL LAKUNK HANEM KÜLÖN AZ ANYÓSTÓL!
2016. szept. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!