Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a pasim érdeklődését a szex iránt? 2 hete nem bújtunk össze.

Figyelt kérdés

Már 2 hete nem szeretkeztünk és ez nagyon bánt,mert azelőtt sokszor bújtunk össze. Azóta van ez,hogy megvett valami hülye játékot az auchanból. Drága is volt és most teljesen leköti,elmegy dolgozni reggel,délután hazaér,eszik és egyből játszik, kb 3-4 órát egyhuzamban ,aztán este,lefekszünk,én próbálok kezdeményezni,de fel sem veszi vagy nem érdekli. 2 éve vagyunk együtt,eddig mindig ő kezdeményezett,én pedig nagy örömmel fogadtam,most pedig én akarok kezdeményezni ,de nem kap rá. De annyira nem erőltettem,csak finomkodtam. Rosszul esik,hogy nem vágyik rám. Nem a szex köré építek mindent,de akkor is.

Előre is köszönöm,hogy tanácsot adtok.

25/l



2016. okt. 12. 14:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elkezdenék eljárni bulizni a barátnőimmel, kiváncsi vagyok hogy mikor kezdene el a "barátod" féltékenykedni. :)
2016. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
De nyomi itt néhány válaszoló. Azt hiszem nekem nem kéne ilyen pasi aki ezen a szinten van. Előfordulhat hogy két hétig nincs szex, nem azzal van a gond, de milyen pasi az aki ennyit játszik és megáll az élet? Most komolyan mi a f.aszt akarsz tőle? 25 évesen ez utlra gáz.
2016. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki végignézi az összes meccset a foci bajnokságok alatt teljesen normális, de ha valaki esetleg játszik egy játékkal az már tök gáz és gyerekes...
2016. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#13 Szóval ha valaki ott tesped a TV előtt és vadidegeneket néz amint szaladgálnak a pályán, közben ő vedeli a sört, és szidja a bíró édesanyját, meg hülye nótákat üvöltözik az teljesen rendben van? :D Nem támadólag kérdem, de azért egy kicsit mégis. :D
2016. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
akik ezen fanyalognak azoknak bekaphatja a vacogós cápa. a játékok igenis fontosak. A nő akkor jár el helyesen, ha támogatja a szexpartnerét, hogy játsszon sokat és akkor ő is megkapja ami jár. Kérdezgesd róla, nézd meg lehet neked is meg fog tetszeni. játszhatok együtt... ez erősítheti a kapcsolatotokat.
2016. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
#15 Basszus, most rávilágítottál egy komoly dologra, hogy a kérdező állítólag szereti a barátját, de annyiba sem veszi, hogy egy kicsit is érdeklődjön az iránt, amire a barátja most fellelkesedett. Neki az csak valami drága hülye játék, miközben lehet hogy tök jó.
2016. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Nekem új játék se kell hozzá, benyomom a Tyrian-t, és tőlem ittlehet a világ 100 legjobb nője pucéran, akkor is az lesz a legfőbb gondom, hogy az aszteroidabázison mindenkit szerte-széjjel lőjek Zicca lazorral :P
2016. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az ilyenek bsszanak egyedül (bocs:D) :D
2016. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Vegyél fel valami vadító fehérneműt majd sétálj oda hozzá amikor éppen kezdené a játékot és vedd el tőle mint egy rossz kisfiútól :)
2016. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

14:

Most olvasd el a válaszomat még egyszer, de most szarkasztikus hangon

2016. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!