Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a pasim érdeklődését a szex iránt? 2 hete nem bújtunk össze.

Figyelt kérdés

Már 2 hete nem szeretkeztünk és ez nagyon bánt,mert azelőtt sokszor bújtunk össze. Azóta van ez,hogy megvett valami hülye játékot az auchanból. Drága is volt és most teljesen leköti,elmegy dolgozni reggel,délután hazaér,eszik és egyből játszik, kb 3-4 órát egyhuzamban ,aztán este,lefekszünk,én próbálok kezdeményezni,de fel sem veszi vagy nem érdekli. 2 éve vagyunk együtt,eddig mindig ő kezdeményezett,én pedig nagy örömmel fogadtam,most pedig én akarok kezdeményezni ,de nem kap rá. De annyira nem erőltettem,csak finomkodtam. Rosszul esik,hogy nem vágyik rám. Nem a szex köré építek mindent,de akkor is.

Előre is köszönöm,hogy tanácsot adtok.

25/l



2016. okt. 12. 14:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2 év bőven elég ahhoz, hogy lebomoljon a szerelemért felelős hormon. Ha pedig múlik a szerelem, csökken a libidó is. Mindazonáltal szerintem itt inkább játékfüggőségről beszélhetünk.
2016. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azonban nem értem azokat,akik szerint el kéne hagynom. Miért? Jó,kicsit magamra veszem,hogy most eltávolodott tőlem,de attól még szeretem és ő is engem.

Egyébként abban igazatok lehet,hogy valami más iránt kezdett el érdeklődni,mostanában tényleg elég lapos a szex,új pózokat nem igazán próbáltunk ki,nem leptem meg semmivel,lehet ezért kezdett inkább játszani.

#15,#16

Khm... nem a szexpartnerem,hanem a barátom:D

Egyébként meg igenis szoktam támogatni,régebben amikor sportolt,tudtam,hogy azt nagyon szereti,mert nagyon flashül nézett ki,meg úgy egyáltalán adott magára,érdekelte a kondizás. És még ha izzadtság szaga is volt minden nap,de érdekelte valami.

Viszont most 27 éves és játszik. Oké,mint mondtam,nem gond,hogy elkezdett érdeklődni más iránt,de kicsit rosszul esik,hogy pont egy játék köti le.

Egyébként ne ajánljátok már,hogy kérdezzem meg mit játszik,most komolyan ne gondold már,hogy érdekelni fog engem,hogy mi a játékának a lényege...

#21 nem hiszem,hogy játékfüggő lenne,azért biztos nem lehet olyan


Egyébként is 13000 ft-ba került a játék,ráadásul most mondta el,hogy még havi díjat is kell fizetni érte,kiakadtam rá,hogy most szólt,mikor rákérdeztem...

amúgy world of warcraftnek hívják

2016. okt. 13. 19:17
 23/24 anonim ***** válasza:
19:17, nem véletlen hogy én is inkább a régebbi "dosszos" játékokkal játszok. Dupla olyan élvezhetőek mint a mai multiplayer fosadékok, és full ingyenesek.
2016. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt mondod, nem játékfüggő. Megsúgom, az! Egy 27 éves ürge a legyet is röptében! Ha nem, akkor ott valami nagyon elvonja a figyelmét. Ebben az esetben egy játék, amiért hajlandó még havidíjat is fizetni. 27 évesen!

Én 27 évesen azt lestem, mikor lesz akkora a fiam, hogy levigyem a játszótérre focizni.

2016. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!