Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt velem?

Figyelt kérdés

Baratommal par honapja vagyunk egyutt, 1.so honapban mindig kereste a tarsasagomat,mindig en irtam neki legtobbszor.. A problema az h mostanaban irok es nemir vissza napokig hiaba irok ujbol akkoris csak ra 3orakra valaszol es annyit mond bocsi faradt vagyok.

Ha ennyire nemerdeklem miert nem mondja? A masik dolog pedig az hogy ha fent is van megnezi mit irok es akkorse ir mar..

Mindig fent van de nemir. Szerintetek nemerdeklem? Vagy lany van a dologban? Mit kene tennem?

Varom a valaszokat.



2016. okt. 12. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel azt akarja elerni hogy vedd eszre magad hogy szakits vele,de persze mas oka is lehet.mért nem kerded meg tolle?
2016. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sz.ard le. Ennyit tudsz tenni.
2016. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1so nemtudom szakitsak-e mert szeretem,utobbi idobe vettem eszre hogy csak puszikat ad, megsem csokol azt varja mindig hogy en csokoljam meg..vagy nemtudom mar. De lehet jobb lenne szakitani ha ilyen tavolsag tarto velem
2016. okt. 12. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha o nem viszonozza a szerelmed barmennyire is szeresd es fajdalmas a szakitas a megoldas mert igy nincs ertelme az egesznek.egy kapcsolat ket emberrol szol egy nem eleg hozza,de mielott szakitanatok is,jo lenne egy beszelgetes,tisztazni a dolgot elso voltam.
2016. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom #1-so valaszolo
2016. okt. 12. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Tiszta szivesen 1.
2016. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!