Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Megőrülök már. (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Állandóan meggyanúsít, megalázóan bánt a szavaival. Úgy véli, h. én megcsalom, mutogatom magam másoknak és flörtölök ezerrel. Be kellett vallanom minden egyes kapcsolatom, de az sem volt elég neki, szerinte hárommal megszorozva lesz hiteles az adat, szám; amit mondtam neki. Minden egyes nap kikészít, h. bizalmatlankodik. Nyilván egyrészt a múltbéli csalódásai miatt, másrészt meg önbizalomhiányból fakad ez. De, nem tudok mit lépni. Szépen is, csúnyán is (kiabálva) elmondtam neki, h. őt szeretem, ő létezik csak számomra. Nem hatja meg. Sőt! Azt mondogatja, h. a stílusomtól undorodik, h. amikor kiabálok, éppen hazudok azzal, amit mondok neki. Nem bírok lecsitulni, az idegtől és a türelmetlenségtől rondán és zokogva válaszolok már neki. Hogyan értessem meg vele, h. nem hiába élek vele 2 éve, és nincs szükségem az alázgató, sértő dumákra? Úgy érzem, sosem fog hinni, bízni. Pedig nálam tisztább és korrektebb partnert nem találhat. Szerinte nem kellene más véleményére adnom, mert az nem mérvadó. Igen, de nem tudom mivel alátámasztani a mondataim. Meg fogok pusztulni, félek, el kell hagynom, ha nem változik. De ő úgy tűnik nem fél ettől, meg a magánytól.

2015. dec. 23. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Az általad feltett kérdésre leírtad a választ, más kérdés nincs.

Legalább most jobb, hogy kibeszélted magadból kicsit?

2015. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, mert nincs megoldás. Hiába mondom el az én verzióm neki, h. mit gondolok erről a folyamatos veszekedésről, ...tojja le magasról. Volt, aki azt mondta, vicceljem el a dolgot, v. ne is válaszoljak. Ez olaj volt a tűzre. Mit kellene neki mondani?!
2015. dec. 23. 13:21
 3/16 anonim ***** válasza:
És ezt te két éve tűröd? Gratulálok. Nem értem, hogy miért kell egy olyan emberrel lenni együtt, akitől csak a gyanúsítgatás, alázás megy? Hogy lehet egy ilyen embert egyáltalán szeretni? Nemhogy vele lenni ennyi ideig? Minek kellene egyáltalán tovább magyarázkodnod? Miért kellene tovább tűrnöd? Miért kellene "megpusztulni"? Megéri? Nem? Na látod. Ha két éve ez megy, vajmi kevés változásra lehet számítani. Léptesd le a fenébe. Francot se érdekli, hogy mitől fél, ha közben meg lelkileg megnyomorít téged.
2015. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Nem, mert nincs megoldás."


De igen van. Otthagyni a fenébe az ilyet.

2015. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
*sóhaj* Tudom, tudom, tudom. De, szeretem. És amikor elfelejti ezeket, akkor minden tökéletes. Nagyjából minden 2. nap megy a vita, veszekedés, rágalmazás. És akkor is (nyilván) én vagyok a hibás szerinte. Hogy erre késztetem. Gyanúsnak lát. Tudnám, hogy miért.
2015. dec. 23. 13:25
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondtam is neki, h. ha másra volna szükségem, ha mással lennék együtt, akkor megmondanám és lelépnék. Már rég nem lennék vele, ha másokkal kúrogatnék'. Nem fog-ja fel...
2015. dec. 23. 13:28
 7/16 anonim ***** válasza:

Huh, en is ilyen helyzetben vagyok. Megoldas: legyel kedves vele, meselj reszletesebben a nelkule toltott idorol. Ne titkolozz. Dicserd meg naponta tobbszor, tapizd sokat. Attol rendbejon. Kuldj neki napkozben omlengos uzeneteket. Ha szereted, ne szakits vele, mert azzal megjobban belesodrod a csalodasba.

Amugy meg hiaba szakitanal, ujra es ujra ilyen nokkel hozna ossze a sors, mindaddig, amig meg nem oldod ezt a feladatot az eletedben.

N

2015. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon igyekszem türelmes, odaadó lenni neki. De, nem veszi észre. Mesélnék, de szerinte felesleges időpazarlás, ha a munkahelyem "hazahozom".
2015. dec. 23. 13:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom, MENEKÜLJ!


Jobb nem lesz, csak rosszabb, hidd el! Nálunk úgy kezdődött, hogy állandóan belenézett a telefonomba és bárki rám köszönt az utcán, meg kellett magyaráznom, hogy honnan ismerem. Aztán jött az, hogy nem mehetek el nélküle a barátaimhoz, majd az, hogy már az anyámhoz sem. Na, itt éreztem azt, hogy lépek. Igaz, utána még egy évig zaklatott mindenféle módon, de már áldom a napot, amikor elhagytam. A legjobb döntés volt!


Tiszteld és becsüld magad, mert ha te nem teszed, más sem fog!

2015. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos velem van a baj és ne érts félre kérdező, de egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet kb. kétnaponta ezt elviselni. Ez olyan zsigerig ható vádaskodás, megalázás, gyanúsítás, bántás, amit képtelenség huzamosabb ideig tűrni. Főleg úgy, hogy már azt sem tudod, hogy mivel bizonyítsd, hogy nem csinálsz mellette senkivel semmit. Én nem tudnék olyannal élni, aki x naponta sárba tipor. Amikor meg minden tökéletes, az sem jó, mert utána újra kezdi. Ez olyan idegi feszültséget generál, amit nem tudom, hogy megéri-e folytatni. Írod, hogy semmi nem hatja meg. Akkor mégis mit kellene tenni? Tedd fel a kérdést. Ezt választod magadnak vagy egy normális, megfelelően nyugodt hangulatú párkapcsolatra vágysz? Ha utóbbi jobban hangzik, azt tudd, hogy a jelenlegi párod mellett ilyenben nem nagyon lesz részed.
2015. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!