Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja meg ezt velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja meg ezt velem az exem újra es újra?

Figyelt kérdés

a barátommal kb. 2hónapja szakítottunk

De még mindig beszélünk néha találkozunk is.Próbálnám elengedni de mindig megtalál mikor épp tovább lépnék.

De csak mikor neki kedve van

Pont itt van a probléma.

Nem értem meg ,hogy hogy teheti azt meg velem:hogy megbeszelunk egy találkozott és ő pár órával előtte minden fajta nevetséges indokkal lemondja vagy egyszerűen nem válaszol és eltűnik.én pedig várok rá hogy mikor ad magáról elet jelet,hogy egyáltalán találkozunk-e.

Tudom hogy nem kénne vele foglalkoznom de nem is foglalkoznék vele ,ha nem találna meg újra és újra ígérve azt hogy majd találkozunk (ilyenkor kedves) majd természetesen lemondja vagy bunko vagy nem is reagál semmire. Én peddig állandoan várok készulok a találkozásokra . Mindig elhiszem neki és

Sose tanulok belőle. Mindez számomra bosszantó és megalázó. Keresem a választ arra, hogy tényleg lehet valakinek ilyen kis empátiája és tényleg nem látja azt hogy mit tesz a lelkemmel?

20/L



2015. dec. 26. 16:11
 1/4 opened paradise ***** válasza:
100%
Te hagyod neki magad,te vagy a hülye,már ne is haragudj. Mondj nemet és ne válaszolj. Úgyse lesz már belőle semmi,így viszont rángathat és játszhat veled,mint egy marionett bábúval.
2015. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze ,hogy én vagyok a hibás abba hogy mindezt hagyom.

És tudom ,hogy ebből már semmi se lesz.

De részben szeretem és rosszba se szeretnék vele lenni.

És ezeknél a találkozásoknál nem valami nagy randira gondolok

Pl. Ha megbeszéljük hogy átjön 3nap múlva és elviszi a cuccait akkor ne aznap abban az idöpontba mondja le mikor épp jönne.

Mert szerintem egy vadidegennel sem illik ilyet csinálni nemhogy olyasvalakivel

aki még pár hónapja a "mindened" volt.

2015. dec. 26. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a legközelebbinél, egyszerűen te tünj el a randi időpontjában, anélkül, hogy értesítenéd. Amúgy meg, ne hagyd magad palira venni.
2015. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

De miért azon töröd a fejed, hogy ő miért ilyen?

TE miért vagy ilyen?

NE beszélj meg vele semmi találkozót, mi abban a nehéz?

Azt kell mondani, hogy NEM, eddig se jött össze, most miért kéne erőltetni?

2015. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!