Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Pár hete békültünk ki barátommal, akivel azért volt mosolyszünet mert mindent úgy könyvelt el, hogy én balhézok vele, miközben csak megbeszélni akartam volna vele vmit, rosszul esett vmi, v vmi szar ért.. Akkor sem értettem igazán mindent, de mindent megtettem, hogy kibéküljünk, így is lett. Utána volt egy nyugis időszak, aztán be is ismerem én voltam egyszer bunkó, amiből több vita kerekedett, az is rám vetítve amiért már nem én voltam a felelős.. Rettentő ingerült velem, mint egy időzített vmi, aki arra vár h elsüljön felém indulattal. Akkor is érzem rajta a negativ hozzám állást, mikor nincs semmi bűnöm, ezáltal én is frusztráltabb vagyok. És ha csak visszakérdezek vmire akkor már úgy reagál, ahogyan régen nem. Ő persze ezt nem látja be, szerintem nem ő a unkó, ő sosem az, minden miattam van. Ha meg akarom vele beszélni szépen az adott helyzetet akkor még jobban felbassza magát h nem tudom abbahagyni a vitát.. Ha meg már bántottságomból és csalódottságomból adódóan elsírom magam akkor megkapom h ne bömböljek.. És folyamat azt mondja h letiplizik h sose érem el többet ha nem hagyom ezeket abba vele.. Hogyan legyek úgy békés és h érezzem magam biztonságban érzelmileg, ha ezek vannak? Egyetlen utam az ő általa nevezett békére ha megszűnök érezni, megbántódni és eltemetek magamban mindent.

2015. okt. 13. 08:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem és elég hihetetlen is, de van úgy is h azt érezteti h én vagyok a világon a legfontosabb.. Mintha két ember lenne és egy szikrányi kis izén vált. Én természetesen szeretem mindig és tönkretesz ezekkel a dolgokkal úgy érzem.
2015. okt. 13. 08:12
 2/3 anonim válasza:

ez a tipikus se veled, se nélküled kapcsolat.

bár jelen esetben a se veled lenne az aktuális napi jó döntés.

ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője, a leírtakból a szűk vélemény az az lenne, hogy nem vagytok egy hullám hosszon, és egymás idejét pazaroljátok.

még ha jó is ez-az a kapcsolatban, láthatóan a tolerancia és megértés -mint párkapcsolati tényezők, nem igazan vannak jelen.

2015. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakits jobb nem lessz nekemis ugyan ez volt az elözö kapcsolatomban is avval a külömbséggel hogy ott megcsalás is volt detto ugyanez a sztpri abban is én voltam a hibás amit megsem tettem 5 évem ment rá és közben depressziot is kaptam mert a végén már volt hogy megütött :( probáld meg lezázni és ujj életet kezdeni
2016. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!