Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha 28 évesen dobtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha 28 évesen dobtak titeket, akkor mennyi idő múlva jött össze házasság és a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Megkérném a jóképünek és jó testalkatúnak született férfiakat, hogy NE válaszoljanak a kérdésre, mert az ő könnyű helyzetük torzítaná az infókat. Én nem vagyok jóképü sem jó testalkatú, igy az ő tapasztalataik engem nem visznek előrébb.
2016. okt. 13. 10:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
28%
Ne álltasd magad, te maximum más gyerekét fogod nevelni, ha van annyi szerencséd, hogy egy nő megállapodjon veled.
2016. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
aha...jó...oké...okos vagy...mindent tudsz.
2016. okt. 13. 10:35
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de én jóképű vagyok és jó testalkatú, mégsem találok barátnőt, ne gondold hogy ez olyan könnyen megy, te nem tudod milyen az, amikor csupa felszínes csaj nyomul rád, Míg egy komoly, csendes, értelmes lány,akit meg igazán szeretnél, az meg nem mer összejönni veled, mert azt hiszi, hogy az első ribivel megcsalnád...
2016. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
igen, ismerem ezt az érvelést, de sajnos nem veszed észre, mert EGYSZERÜEN KÉPTELEN VAGY RÁ, de elmondom, hogy vannak, akiknek azért nehéz, mert a KUTYÁNAK SEM KELLENEK.
2016. okt. 13. 10:39
 5/41 anonim ***** válasza:
Flegmázhatsz itt nyugodtan, de emlékezz majd erre :).
2016. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Szerintem erről kár statisztikát vezetned. Én 1,5 éve szakítottam a vőlegényemmel, igaz, idősebb nálad, de már megnősült, én meg alig randiztam azóta.
2016. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
58%

3.: mert nem csalnád meg a munkahelyeden lévő kis hr-essel, amíg ő otthon várja a babátokat és nem tud szexelni, ugye? ;) Sosem láttunk erre millió esetet...

22/L

2016. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

hát van aki akkor se tudja megcsalni a nőjét, HA AKARNÁ.


nekem sem sikerült, 1 év alatt sem.

2016. okt. 13. 11:02
 9/41 anonim ***** válasza:
78%

Na, a kérdező pontosan bemutatta, miért bizalmatlanok a nők a férfiakkal:

"Akkor sem tudná megcsalni, ha AKARNÁ, neki sem sikerült megcsalni"

Lol... A szándék a véretekben van, ezért nem kellenél te sem. Megtennéd te, hogy megcsalod a másikat, csak még ahhoz is béna vagy...

SZÁNALMAS

22/L

2016. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Barátom szerintem átlagos külsejű, mármint nekem tetszik, de objektíven nézve átlagos férfi. Ő 27 évesen szakított a barátnőjével, utána jöttünk mi össze. Most 30 éves, egyelőre nem tervezünk gyereket, de jól megvagyunk, és egyszer majd biztos tervben lesz, de még nem hiányzik. Kb fél évvel az ő szakításuk után jöttünk össze. Nem tudom ez a válasz hogy segít rajtad, de hajrá.


25L

2016. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!