Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott egy Nő és egy férfi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mongomeri kérdése:

Adott egy Nő és egy férfi! "Párkapcsolatban" élnek! Normális dolog ha a nő hetente 2 hetente egy napot (éjszakát) egyedül akar tölteni hogy kiüritse a fejét? (egy kapcsolatban nem a párunk a legnagyobb segítségünk a pillérünk amire támaszkodhatunk)

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 06:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hogy ertve akar egyedul lenni? Csak annyit ker, hogy 1-2 napig kethetente hagy vonuljon el a masik szobaba ejszakara es hagy legyen napkozben is ott nyugiban anelkul, hogy igazan kommunikalnatok egymassal, vagy ket napra el akar tunni a hazbol hotelbe stb.? Az elsovel semmi baj nincs, a masik szerintem problema. En nem toleralnam. Mi lesz,ha gyerek lesz, akkor is el akar tunni majd ket napokra? Kell a sajat ter, a kulon toltott ido(ezert van egy kulon elvonulos szoba a hazunkban, konyvekkel, kanapeval stb, hogy akinek nyugi kell, oda be tudjon menni), akarmikor talalkozhat baratokkal, mozdulhat ki egyedul, en is, de kethetente eltunni ket napra tulzas es most finoman fogalmaztam. En sem vagyok az eljunk egymas seggeben tortenet hive, de azert a hatar az hatar. Akinek ilyen szinten igenye van a kulon letre, az ne eljen parkapcsolatban.
2016. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!