Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró lenne lányok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lenne lányok, ha a párotok nagyon ijedős?

Figyelt kérdés
Arra kell gondolni, hogy pl ha hangosan szólsz hozzá hirtelen, akkor néha megijed, vagy néha ha úgy értek hozzá, hogy nem számít rá, ilyesmi.
2016. okt. 14. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amit te leírtál ilyet egyedül öreganyámtól (nagymamámtól) láttam csak vicc nélkül az életemben.


Persze megijedés minden emberre van, de amit te leírtál az durva. Volt már barátom aki megijedt mert nem számított rám, de te olyan furán írtad le ezt a dolgot, hogy csodálkoztam.

2016. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna.
2016. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Ne legyen már ilyen ideggyenge...

Kezeltesse, mert ez nem normális!

2016. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen lány vagyok,nem szeretem, ha váratlanul felbukkan valaki és hozzámér.


Férfitól ezt nem látnám szívesen.

2016. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 4


Ilyen vagy, de nem látnád szívesen?

Szép..


Nem gyanús amúgy, hogy erről nem tehet az illető?

2016. okt. 14. 16:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Zavaró lenne, ha nem tudnám az okát. Lehet, hogy valami betegség áll a háttérben, például nekem egy időben pajzsmirigy túlműködésem volt, akkor hihetetlenül ijedős voltam. Érdemes lenne kivizsgáltatni magad, hátha nálad is valami idegrendszeri, vagy hormonális betegség okozza az ijedősséget.
2016. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ha szerencsétlent gyerekkorában verték? És attól ijedős? Qrvára nem tehet róla, ez beleívódik az emberbe!
2016. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy tehet-e róla vagy sem, ez nem változtat azon, hogy zavaró lenne-e vagy sem.
2016. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon nem mindegy!
2016. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne mindegy? Ha a párod egy őrült gyilkos, akkor vigasztalna a tudat és elnéznéd neki, hogy csak gyerekkori sérelmeket vezet le ilyen módon, és megsimiznéd minden éjjel, hogy nem baj szívem, majd kigyógyulsz belőle? :D Ha pedig pusztán élvezetből csinálja, akkor pedig rögtön elítéled?


Ami zavar az zavar, pont.

2016. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!