Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy reagálnátok le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok le ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
6 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel és szeretjük egymást. Viszont ezidő alatt kiderültek róla nagyon nem tetsző dolgok. Pl ,hogy a volt a barátját többször megcsalta meg az előzőt is. Persze volt rá magyarázata miszerint a barátja is megcsalta őt...az előző meg nagyon rátelepedett ...Az egyik akivel hónapokig csalta a barátját az most munkatársam.Nagyon zavar ez a helyzet,egyrészt a megcsalásai másrészt meg kitudja a munkatársaim meg rajtam röhöghetnek a hátam mögött ,mert biztos,hogy kibeszélte ,hogy a barátnőmet kezelgette. Az a baj,hogy miután szerelmes lettem belé utána tudtam meg a dolgokat.Még mindig az vagyok belé,de egyrészt meg gyűlöletet is érzek iránta ha belegondolok,hogy miket tett. Nem tudom,hogy szakítsak e vele ezmiatt de mindig eszembe jutnak ezek a dolgok.
2016. okt. 14. 18:35
 1/5 anonim válasza:
valószínű, hogy a "problémáddal" nem fogsz kiegyezni magadban, és ha csak ezen kattogsz ez csak rosszabb lesz és átmegy egy teljesen más dologba, én azt tanácsolom,hogy hagyd figyelmen kívül, és ne adj okot arra, hogy a párod megcsaljon, ne kattogj rajta. szeresd őt, őszinte volt hozzád
2016. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat nem megbozhato a baratnod
2016. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
71%
Há Maunika, én idegállapotban voltam....
2016. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Megcsalásra nincs elfogadható indok. Akkor szakítani kell.
2016. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Az emberek nem változnak. Az nem kifogás, hogy a barátja is megcsalta őt. Akkor miért nem szakított vele....
2016. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!