Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom allandoan azt hajtogatja, mi lesz akkor ha szakitunk, tudom, hogy szeret, de miert teszi ezt?

Figyelt kérdés

O 23 eves en meg 18 vagyok, mondta mar nekem, hogy o sok csalodason atmant es lehet en meg sok mindent ki akarok probalni, ezert majd megcsalom, amit o nem tur el, es hogy nem azt akarja azzel mondani, hogy kicsi vagyok hozza, csak hogy meg tapasztalatlan, ebben igaza is van .

De nem ertem miert mondja azt hogy mi lesz ha ennek vege lesz? azert mert annyira szeret, vagy mert nem szeret elegge? Mas mi oka lehet erre?


2010. ápr. 25. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
ha már ezen jár a feje régen rossz. vagy csinálsz valait de sürgősen, vagy vége az egésznek.
2010. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De elso perctol ez volt, mostmar fel eve egyutt vagyunk, hogy o enm akar elevsziteni, o megoli magat ha en elhagyom, ma is azt mondta, hogy senkivel nem violt ilyen jo kapcsolatba mint velem, es yudom, hogy nem hazudik, mert eleg regota ismerem. Nekem azt mondta azert mondja, mert realisan latja az eletet, de szerintem ennek tobb van a hattereben, csak nem mondja meg.
2010. ápr. 25. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:

vagyis nem hiszi el, hogy szereted?

22:18

2010. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A pasid egy szentimentális s eggfej.Vagy csak tapasztalatlan ha azt hiszi így lehet megtartani egy nőt.Ha nekem valaki az öngyilkosságot emlegetné körülröhögném.
2010. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha most ithagyna engem is a mostani allapotomban akkor eszembe jutna az is, az ongyilkossag is. Nem akar kordaba tartani.
2010. ápr. 25. 22:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Elárulom mi az oka, egyrészről az hogy ő 23 éves az nem biztos, hogy tapasztalt. Sőt szerintem abszolút nem tapasztalt, és szerintem van némi hazugság is a volt kapcsolataival kapcsolatban.


Szerintem te túl könnyen elhiszel neki mindent és kicsit naív vagy már ne is haragudj


Valószínűleg be van szarva, hogy ha elveszítene téged akkor nehezen találna mást, és ezért hajtogatja hogy te lehet h meg fogod csalni mert még fiatal vagy. Ez a megcsalás neki is fent áll.


Öngyilkosságot meg ilyen hülyeségeket meg felejtsd el. 26/f

2010. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

persze semmi sem tart "örökké", ahogy a párkapcsolatok nagyrésze sem (halálig). de azért ez számomra is túlzás!

mond el neki az érzelmeid, hogy ez így neked nem pálya!

beszélgessetek ilyenekről is, nyílj meg neki ahogy itt is tetted!

2010. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egy volt barátnőm is állandóan ezt csinálta...aztán tényleg szakítottunk...
2010. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Pont azért mondogatja, mert megerősítést vár tőled az ellenkezőjéről. Azt szeretné ilyenkor hallani tőled, hogy tiltakozol még a szakítás gondolata ellen is. Én egy kapcsolatomban voltam ilyen (na az ilyen hülyeségek, hogy öngyilkosság nálam nem játszott, de én is felhoztam ilyen szakítással kapcsolatos dolgokat). Életem egyetlen kapcsolata volt, amiben azt éreztem, hogy nem szeretnek eléggé és ezért folyamatos megerősítésért ácsingóztam. Például volt, hogy egy-egy veszekedésnél a fejéhez vágtam, hogy "jó, akkor szakítsunk" stb., de miután kimondtam magam is megijedtem és csak azt vártam, hogy kimondja, hogy "hagyd már ezt a hülyeséget". Lehet, hogy a barátod is így érez most. De afelől, hogy szeret-e téged szerintem ne legyenek kétségeid.
2010. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy szeret!

Eddig sok csalodason emnt keresztul a volt baratnoje 4 evig csalta, es azt mondta senkivel nem volt ilyen jo kapcsolta mint velem, es ezert enm akar elvesziteni.

Es nem vagyok naiv eggyaltalan, hiszek neki, mert sok mindenen vegig mentunk.

2010. ápr. 26. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!