Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN-n mért bunkó a párom?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, msn-n mindig olyan érzésem van, h nem foglalkozik velem, meg nem annyira szeret. Élőbe minden jó ölelget puszilgat, de nekem fontos h msn-n is írjon szépeket meg beszéljen normálisan.

Mikor elköszöntök msn-n mindig írjátok h szeretlek csók jó éjt stb...?


2010. ápr. 25. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Én max annyit írok, hogy "na csá".
2010. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

az én párom is fura.

azért mert az msn személytelen sz*r...nem látjátok egymást stb.

nekem barátom mindig igy köszön, h: szija hercegnőm:$(L) vagy tündérem-et, kincsemet ír.

elköszönés: szija millio csok, szép álmokat, álmodj velünk. szeretlek(L)(K):$

2010. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem msnezek a barátommal XD azonkívül, hogy soha nincs fent szerintem káros a kapcsolatra, ha írásban kommunikáltok, mert írásban mindenki sokkal közvetlenebb, és hozzászoksz, hogy mindent inkább msnen akarsz megbeszélni, mert ott könnyebb, amiből az következik, hogy szóban nem fog olyan simán menni :D lehet, hogy neki is valami ilyen problémája van, hogy szívesebben beszélget veled személyesen
2010. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, aki eleve nem is vette fel msnre a barátját, mert az egy személytelen sz@r, és meg is ölheti a kapcsolatot (nem minden esetben, de nekem volt olyan, hogy a barátommal élőben minden jó volt, msnen meg néma halál. És mivel vizsgák miatt csak msnen tudtunk érintkezni néha, teljesen elhidegültünk egymástól, emiatt lett vége.)

Az az ismerősöm, aki pedig nem is vette fel msnre a barátját, azóta is együtt vannak, és együtt is élnek már. Telefonon, smsben értesítették egymást a találkozások időpontjáról, a fontosabb dolgokról, és le van ejtve. Annyi.

Az msn hülyeség.(ebből a szempontból)

2010. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

igen tudom nem jó az msn de heti 1-2x találkozunk telefon drága, a másik meg h szóban is megbeszéljük a problémákat ,de ha írok vmi kedveset fel se veszi, pedig az elején még tetszett neki:S

esetleg h érhetném el h msn-n v akár sms-ben kicsimnek drágámnak vagy akár hercegnőmnek :) szólítson?:S

nekem ez hiányzik, és ugye esténként beszélünk és mindig ideges vagyok h most mért volt ilyen meg olyan...


köszönöm az eddig válaszokat :)

2010. ápr. 25. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Sok embernek egyszerűen nincs érzéke a kommunikáció ezen sajátos formájához. Én fészbukon szoktam néha csetelni a pasimmal, de elég szűkszavú. Egyszerűen nem tud mit írni. Élőben meg minden oké. Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy az ilyesmi csak fölöslege parákat okoz. Jaj vajon mér nincs fönn, jajj mér nem válaszol, úristen mér lett offlájn stb.. közben meg a program gagyizik. Szóval az msn alkalmatlan erre. Akkor már inkább szkájpoljatok webkamerával, az is jobb.
2010. ápr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem értem miét nem mondod el neki...


Én simán elmondanám így, ahogy itt írtad, hogy ez nekem rosszul esik legyen kedvesebb.


Ha dugni tudtuk akkor beszélgessetek is egymással őszintén vagy hagyjátok a francba...

2010. ápr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

miért*

tudtok*

Elnézést...

2010. ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mint mondták az msn személytelen és csak üres szavak halmaza amik mögött bármi lehet szerintem az hogy élőben érzed hogy szeret sokkal fontosabb. Amúgy próbáld meg azt hogy kevesebbet írsz rá és hagyod hogy ő írjon. A pasik azt amúgyse szeretik ha nőjük állandóan cseszteti őket msn-en. :D
2010. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Megfordult a fejedben, hogy ezt élőben megkérdezd tőle vagy csak a "háta mögött" gyártod az összeesküvés elméletet?

Vagy gondoltál már arra, hogy a srác épp játszani szeretne a gépén vagy mással van elfoglalva? Esetleg az eszedbe jutott, hogy nagyon ráakaszkodtál?


Beszélj vele élőben! Ez egy kapcsolat alapja.

2010. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!