Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat bulizik a párotok?

Figyelt kérdés
Barátom koleszos. Sűrűn eljár szórakozni vagy a szobán tartanak bulikat. Szerinte nem várhatom el tőle, hogy kihagyja ezeket a bulikat, hisz egyetemen nics mit csinálni, csak vizsgaidőszakban. És, hogy akkor ő mit csináljon. Én azt hittem az egyetemen tanulni kell. Vagy szerintetek elhanyagolja és a fene nagy szabadságot választja ?

2016. okt. 20. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
:D hova jár? Én már most hülyét kapok a sok beadandó miatt.
2016. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Mikor egyetemisták voltunk sem bulizott olyan sokat. Havonta max 1x.
2016. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
A koleszos élet ilyen! Ezzel jár :D Ettől függetlenül tanulhat. A tanulás nem azt jelenti, h 0-24-ben az iskolában majd utána a könyvek felett fog ülni... Max a stréberek.. khmm.. akarom mondani a maximalisták :D
2016. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hova jár,és mit tanul. Vannak mindenhol könnyű és nehéz szakok is...
2016. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NudliHercegnő ***** válasza:
Szerintem ez olyan dolog, amihez egyedül neki van köze. Én nem tűrném, ha a barátom minősítené a bulizási szokásaimat, amíg nem arról vam szó, hogy károsítom az egészségem vele, vagy ki akarnak csapni egyetemről. Én sokar megyek szórakozni, de nem hiszem, hogy ennek bármilyem más következménye lenne, mint hogy volt egy jó estém.
2016. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!