Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha a barátom (nagy ritkán! ) elmegy bulizni, minden lánynak tetszeni akar, órákig készülődik hogy fiatalabbnak nézzen ki (31éves)? és tisztára fel van villanyozva szex terén

Figyelt kérdés

Talán bevállalna ismerkedést, flörtöt? ezt nyugodtan fogadjam el? Ez a helyes?

ilyenkor soha nem visz magával, mert a haverjai sem viszik a bnőjüket.(pasibuli)

csak a haverjai tényleg hűséges típusok, múltkor pl a haverok miatt jöttek haza már este 11-re, de az én párom meg maradt volna


2010. ápr. 26. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak látni akarja, hogy még mindig vonzó.
2010. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem elég neki, ha nekem vonzó?

nekem elég, ha csak a barátomnak tetszem

(pl miatta nézek úgy ki plázacicából, mint egy szürke egér, mert ezt akarta)

2010. ápr. 26. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

1:páromnak se tetszett hogy tul megnéznem mert csinos vagyok,de ebből nem engedtem...

2:nincs pasibuli,vagy velem vagy sehogy

3:ne csodálkozz hogy másnak akar tetszeni ha te szürke egérkévé változtál,akkor se ha ő akarta



szóval szedd elő a magassarkúd,meg a miniszoknyád,sminkeld ki magad,és közöld hogy "ma este én is megyek,talán zavarnék?"

2010. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez hasznos :) köszönet

amúgy a pasibuliból nem enged, többször leszögezte, de ezek kb évente 2-4 alkalmak

2010. ápr. 26. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:

és ti a barátnőiddel miért nem mentek el csajbulit tartani?:P de ugyanarra a helyre ám:)

akkor te sem izgulnád végig az estét, hogy vajon hol van, mit csinál...stb

és ha te is annyit készülődnél mint ő, akkor nem csak te lennél féltékeny, hanem ő is:P

2010. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nincsenek bnőim.

(anyák már, meg olyanok, akik kikezdenének a pasimmal, és így nem tartom velük a kapcsolatot)

ezért nem járok szinte sehova

bnőket nem tudok csak úgy "szerezni"

2010. ápr. 26. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!