Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hülye fétisem miatt elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hülye fétisem miatt elég nagy gondban vagyok. Szerintetek mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.

3 évvel ezelőtt, szinte párhuzamosan találkoztam egy nagyon szép lánnyal. (legyen mondjuk Adri). Adrit nagyon megkedveltem, barátkoztunk, de mivel volt párkapcsolata ezért nem kezdeményeztem nála. Viszont plátói szerelem volt a javából, Rá gondoltam mindig, előadásokra csak azért jártam a suliba, hogy őt lássam. Aztán egyszer találkoztam egy másik Adrival. Ő is elég szép lány volt, ő is normális volt, viszont vele barátilag se alakult ki egy olyan kapcsolat, mint az első lánnyal. Az első lányról zengtem mindenkinek, haveri körökben amikor csaj téma jött fel, egyből mutattam, hogy milyen szép lány, milyen normális. Fülig beleszerettem, viszont tudtam, hogy nem lesz semmi. Elkezdtem hát barátnőt keresni, és nem titkolom, az "Adrik" előnyben voltak, nem is kicsit. Gondolom kialakult egy névfétis, minden lányban az első lányt kerestem. Ekkor találkoztam a barátnőmmel, mit ad isten, Adrival. Szép lány ő is, de nem tagadom, a neve is imponált eléggé. Elkezdtünk beszélgetni, és szépen lassan egymásba szerettünk. Hivatalosan is barátnőm lett, 4 hónapja együtt vagyunk, és nagyon boldog vagyok vele. Viszont tegnapelőtt történt valami, ami miatt elég nagy gondban vagyok. Bemutattam barátaimnak. Nem is volt semmi gond, mire egyik haverom részegen benyögte, hogy akkor róla áradoztál 3 évet. Egyből leesett a barátnőmnek, hogy kiről van szó, mivel az első lánnyal még baráti viszonyban vagyok, és nagyon megsértődött. Viszont én a barátnőmet szeretem. Odáig vagyok érte, és nem akarom elveszíteni. Tény, hogy kicsit kerestem benne az első lányt, de sokkal, sokkal többet találtam. Haragszik rám, azt hiszi, hogy ő csak egy pótlék, de ez nem igaz. Nagyon nem. Viszont sajnos nem tudom, hogy mit csináljak. Az első lány iránt egyébként baráti viszonynál többet nem érzek, nekem már nem kéne, hiszen van a mostani barátnőm. Mit tehetnék szerintetek? Hogy győzzem meg arról, hogy nekem csak ő kell? 23/F


2016. okt. 20. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
A szinte párhuzamosan részt, a második Adris részhez akartam..
2016. okt. 20. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem neked regényt kellene írnod :D


Mast nem tehetsz, csak elmondod mindazt, amit ide is írtál. Ha nem érti meg, nem ér annyit az egész lany. Szerintem jókat is nevethetnétek akár az egész sztorin, ha a barátnőd kicsit lazább lenne. :)

2016. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is linkeld be ezt neki :D


egyébként nekem is volt ilyen, hogy valaki másban, amikor felcsillant az előző, akkor annak örültem, de nem az előzőt kerestem, az volt érdekes, hogy hasonló és mégis más.

2016. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg ezt neki.
2016. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Eva Hagop ***** válasza:
100%
Kicsit OFF: Az en elso harom baratom (anno) mind ugy hivtak hogy "Adam". Ez azert is jo, mert az en nevem Eva.
2016. okt. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
" Tény, hogy kicsit kerestem benne az első lányt, de sokkal, sokkal többet találtam. " - nekem ettől meglágyulna a szívem :) :)
2016. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére neki is meglágyult :)
2016. okt. 21. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!