Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kapcsolatban mindig kifordulok önmagamból?

Figyelt kérdés

Mikor szingli vagyok, akkor tök pozitívan állok az élethez, vidám vagyok alapvetően, és kiegyensúlyozott. Viszont nagyon hiányzik egy szerető társ.

Viszont kapcsolatban meg eleinte jó, de utána meg "bekattanok", és jönnek a gondok, kb az összes létező pszichés nyavalya: 0 önbizalom, szorongás, gyakori depresszív hangulat, féltékenykedés (magamban), hangulatingadozások, álmatlanság, amit el lehet képzelni.


Pedig nincs szó arról, hogy rossz lenne maga a kapcsolat...

Volt valakinek hasonló? Mi a fenét lehet ezzel kezdeni?


2016. okt. 21. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Pszichológus sokat tud segíteni megérteni és megváltoztatni a helyzetet. Valamilyen régi mintát hív elő benned a közeli kapcsolat, ezt kellene feltárni.
2016. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Detto ugyanez
2016. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 omba ***** válasza:

Keress valami orvosi segítséget... voltam ilyen kapcsolat másik fele.

Utoljára akkor láttam, amikor kiugrott a mozgó autóból. Nekem akkor lett sok.

2016. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Neveld át magad. Beszélj nyíltan pároddal.
2016. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyíltan beszélek a párommal, igyekszik megnyugtatni.

Hát mozgó autóból azért nem ugrok ki, semmi extra ilyen szempontból, csak sokszor vagyok szomorú.

Pszichológushoz már évek óta akarok járni, de nincs rá pénzem. (tudom, van ingyen is, vagyis tb-re, de ahhoz meg lehetetlen eljutnom, csak heti 1 estét vagyok a bejelentett lakcímemnek egyáltalán a közelében.

2016. okt. 21. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálam is.
2016. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a drága egyéni terápia létezik. Keress más, költségben barátibb önismereti formát, pl. pszichodráma, csoportos terápia stb.
2016. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem jó emberekhez vonzódsz esetleg?
2016. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!