Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes tovabb huzni egymas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovabb huzni egymas idejet? Baratommal 2.5eve vagyunk egyutt, az osszekoltozest tervezzuk már eleg regóta mivel abban a varosban dolgozik ahova én tanulni megyek jovore.

Figyelt kérdés
Mindig kitalal egy ujabb indokot h miert nem akar osszekoltozni.(fel ev mulva lenne) Amin kiakadtam nagyon h ő attol fél h nem tud majd elmenni sörözni miattam (?!?!?!?! ) A masik. Tegnap setaltunk varosba es csaj kiintegetett neki egy kocsibol erre baratom nagy vidaman visszainteget. Megkerdeztem h ki volt ez mert nekem nem volt ismeros. Mondta h nem ismeri de integet mert ő nem bunko. Na most egy idegen csajnak nem tok mindegy?! Ezutan mondta hogy ha nekem jo pasi koszongetne en is integettem volna mert jol nezett ki. Eloszor azt hittem csak nem akarja elmondani h ki volt az a csaj, de annyira komolyan gondolja ezt h minden idegennek vissza kell koszonni h en mar nem tudom mit kezdjek vele. Sajnos tudom rola h minden kis lehetoseget megragad arra h flortolgessen akkor is ha ott vagyok, volt mar ra pelda. Tudom h egy integetesbol nem kell ekkora ugyet csinalni es hogy nagyon tulreagalom de akkor is olyan hülyén jött ki a helyzet. Plane hogy utana ott hagyott a varosba es kozolte hogy jóejt -. - es meg az osszekoltozes is. Bocsanat h hosszu lett. Érdemes még foglalkozni vele?! Amugyis sokat veszekszunk. 20F 18l
2016. okt. 23. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár az időt vesztegetni, a lelked mélyén Te is tudod mit kell tenned.
2016. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak húzzátok egymás idejét. Felesleges olyannal összeköltözni akivel az apróbb dolgokat sem tudod megbeszélni.
2016. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Húszéves éretlen kisfiúval hova akarsz összeköltözni, ha bármilyen csaj képes elcsavarni a fejét és még előtted sem törekedik minimális tapintatra sem?
2016. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is láthatod, hogy nem érdemes. Együtt lakáshoz még nem érett a srác. Azért, meg kérdezném, idegen srácnak, aki a barátnőjével van, te hányszor integetsz lelkesen?
2016. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! :) én még annak se koszonok vissza aki az utcán rám koszon ha nem ismerem. :/
2016. okt. 23. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!